Strona główna

Ogłoszenia
Wydarzenia
Wycieczki

Konkursy

Prace uczniów
Samorząd Uczniowski
RodzicE
Kadra
Dokumenty szkoły
SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW
SZKOŁA
W MEDIACH
PEDAGOG SZKOLNY
ŚWETLICA SZKOLNA
ŚWIETLICA SOCJOTERAPEUTYCZNA
BIBLIOTEKA
Zajęcia pozalekcyjne
Historia szkoły
Osiągnięcia
BEZPIECZNY INTERNET
DIAGNOZY
UBEZPIECZENIE DZIECI
REKRUTACJA 
EKOLOGIA
SPORT

UCZNIOWIE
O SZKOLE

AUTORZY STRONY


Gif
Napisz do nas
© psplubichowo
OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

2001/20022002/20032003/20042004/20052005/2006

2006/20072007/20082008/20092009/20102010/2011

2011/20122012/20132013/20142014/20152015/2016

2016/2017



2016/2017

 

1. XXXIV BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO - BĘDOMIN

KATEGORIA KL. V - VI

IIm. Weronika Noga kl. VI b

IIIm. Weronika Kropidłowska kl. VI b

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

IIm. PSP LUBICHOWO

Weronika Kropidłowska VI b, Weronika Noga VI b,

Błażej Szyca VI b, Karolina Kropidłowska III c,

Bartosz Pączek III d, Barbara Hossa V c,

Szymon Pączek V b, Dawid Pączek V b               

 

2. XXV BIEG KOCIEWSKI

KATEGORIA KL. V - VI

Im. Weronika Kropidłowska VIb

IIm. Weronika Noga VIb

IVm. Błażej Szyca VIb

KATEGORIA KL. III - IV

Vm. Karolina Kropidłowska IIIc

KATEGORIA KL. I - II

IVm. Monika Mokwa IIa

IVm. Damian Bogun IIIb

VIm. Piotrowski Adrian IId

 

3. MISTRZOSTWA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – KALISKA 2016

1. KATEGORIA DZIEWCZĄT – KLASY IV i MŁODSI

I MIEJSCE

2. KATEGORIA CHŁOPCY – KLASY IV  i MŁODSI

II MIEJSCE

3. KATEGORIA DZIEWCZĄT – KLASY V – VI

II MIEJSCE

4. KATEGORIA CHŁOPCY – KLASY V – VI

I MIEJSCE

 

4. MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY III

I MIEJSCE

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY V- VI

II MIEJSCE

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY III- IV

I MIEJSCE

 

MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KLASY V-VI

I MIEJSCE

 

5. Mistrzostwa Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kaliskach

- grupa chłopców

I miejsce

- grupa dziewcząt

I miejsce

 

6. XXII KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

KATEGORIA KL. V – VI

IIm. Weronika Noga VI b                          

IIIm. Weronika Kropidłowska VI b

                                      

KATEGORIA KL. I - II

IIIm. Dominika Lipińska III a

 

7. MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  

GRUPA DZIEWCZĄT

II MIEJSCE

 

8. MISTRZOSTWA GMINY W TENISIE STOŁOWYM

I MIEJSCE

Brajan Zawadewicz

Cezary Reimus

Karol Glanert

 

9. IX Festiwal Twórczości Kociewskiej  im. Romana Landowskiego – eliminacje rejonowe

I miejsce

Kornelia Krysiak

 

10. MISTRZOSTWA REJONU W TENISIE STOŁOWYM

I MIEJSCE

Brajan Zawadewicz

Cezary Reimus

Karol Glanert

 

11. BIEG „MAŁY SAMBOR” TCZEW

KATEGORIA KL. I - III

Im. Karolina Kropidłowska IIIc          

IIm. Bartosz Pączek IIId

IIIm. Martyna Kolaska IIIc

KATEGORIA KL. IV - VI

Im. Weronika Kropidłowska VIb

IIm. Weronika Noga VIb

 

12. IX Festiwal Twórczości Kociewskiej  im. Romana Landowskiego

KATEGORIA RECYTACJA

Kornelia Krysiak

III miejsce

 

13. MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE

IV miejsce

 

14. XIV POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „DYKTANDO KOCIEWSKIE”

KATEGORIA WIEKOWA KL. IV-VI

Julia Birna

I miejsce

 

15. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY „OPOWIEŚĆ WIGILIJNA”

II MIEJSCE

 

16. Karol Wittka - III MIEJSCE W GMINNYM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

17. I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH GMINY LUBICHOWO W MINIKOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

 

18. LAUREAT KONKURSU ARTYSTYCZNEGO „SĄD ? PO CO JEST?”

III miejsce Julia Szydłowska kl. IV

 

19. OKRĘGOWE ELIMINACJE XXXIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

I MIEJSCE

Kornelia Krysiak

II MIEJSCE

Zofia Jagodzińska

III MIEJSCE

Paweł Zieman

 

20. WOJEWÓDZKI KONKURS INTERDYSCYPLINARNY „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA” DLA KLAS III- IV

I MIEJSCE

Paulina Wotasiewicz

II MIEJSCE

Martyna Szramka

 

21. XXXIV BIEG SZPĘGAWSKI

KATEGORIA KL. V - VI

II m. Weronika Kropidłowska VIb

III m. Agnieszka Chmielowska VIa

KATEGORIA KL. III – IV

III m. Karolina Kropidłowska IIIc

KATEGORIA KL. I – II

IV m. Oliwier Hrabski IId

VI m. Dominika Lipińska IIIa

22. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy w Wielkim Bukowcu  dla uczniów kl. II- III

I miejsce

Zofia Jagodzińska

Marcel Jodko

Adrian Piotrowski

Aleksandra Szarmach

 

23. FINALISTKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA POLSKIEGO

Julia Birna

Dominika Sulewska

 

24. REJONOWE ELIMINACJE XXXIV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

WYRÓŻNIENIE

Kornelia Krysiak

 

25. XX BIEG IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA   BARŁOŻNO

Kategoria kl. V – VI

I m. Weronika Noga VIb

III m. Weronika Kropidłowska VIb

III m. Błażej Szyca VIb

Kategoria kl. III - IV

III m. Karolina Kropidłowska IIIc

III m. Bartosz Pączek IIId

Kategoria kl. I - II

II m. Monika Mokwa IIa

II m. Oliwier Hrabski IId

IV m. Aleksandra Szarmach IId

IV m. Adrian Piotrowski IId

V m. Dominika Lipińska IIIa

 

26. XIX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY 2017 "25 LAT PSP – PROFESJONALINI, SPRAWNI, POMOCNI"

PRACA NAGRODZONA

Maciej Mokwa

27. ELIMINACJE REJONOWE XXXV KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

KATEGORIA ŚPIEW IV-VI

Maria Gosz

I MIEJSCE

 

28. ELIMINACJE REJONOWE XXXV KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

KATEGORIA RECYTACJA IV-VI

Maciej Mokwa

II MIEJSCE

 

29. „CAŁE POMORZE GRA W PIŁKĘ RĘCZNĄ”

Kategoria chłopców szkół podstawowych

I MIEJSCE

 

30. XIV UNIJNY  OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY KWIDZYN

KATEGORIA KL. V – VI

II m. Weronika Kropidłowska VI b

 

31. BIEGI ULICZNE IM. KAN. STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO  SZLACHTA

KATEGORIA KL. I - II

Im. Dominika Lipińska IIIa

IIm. Oliwier Hrabski IId

IIIm. Aleksandra Szarmach IId                                                    

KATEGORIA KL. III - IV

IIm. Karolina Kropidłowska IIIc

Vm. Julia Szymanowicz IVb

VIm. Emilia Myszewska IVb

KATEGORIA KL. V - VI

Im. Weronika Kropidłowska VIb

IIIm. Błażej Szyca VIb

 

32. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PIOSENKI MARYJNEJ „CZEŚĆ MARYI, CZEŚĆ I CHWAŁA”

Małgorzata Toczek

II MIEJSCE

Maria Gosz

WYRÓŻNIENIE

 

33. WOJEWÓDZKI FINAŁ W PIŁCE RĘCZNEJ "CAŁE POMORZE GRA W PIŁKĘ RĘCZNĄ”

Kategoria chłopców szkół podstawowych

XI MIEJSCE

34. POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKEJ W JABŁOWIE

II MIEJSCE

Zuzanna Nowaczyk

 

35. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego w Krakowie

Kamil Brylowski

 

36. Konkurs plastyczny : Policja – Chronimy i Pomagamy

Wyróżnienie

Jakub Furgalski

37. XX BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA SKARSZEWY

Kategoria kl. I – III

Im. Karolina Kropidłowska IIIc

IIm. Martyna Kolaska IIIc

IIIm. Bartosz Pączek IIId

IVm Kacper Stoffa IIIc

Kategoria kl. IV –VI

Im. Weronika Kropidłowska VIb

IVm. Błażej Szyca VIb

 

38. Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

III miejsce

 

39. FINAŁ XXXV KONKURSU „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” im. Antoniego Górskiego

Recytacja IV-VI

Maciej Mokwa

III miejsce

Śpiew IV-VI

Maria Gosz

II miejsce

 

40. Powiatowym Konkursie „Fajki nie są z mojej bajki"

I miejsce

Oliwia Birna

Zuzanna Czubek

41. MIĘDZYWOJEWÓDZKI FESTIWAL ZESPOŁÓW KOCIEWSKICH „BRZAD”

Zespół „Lubichowskie Kociewiaki”

I miejsce

42.PIKNIK SPORTOWY „MARSZ PO ZDROWIE” OSIECZNA

BIEGI

KATEGORIA KL. I - II

Im. Oliwier Hrabski IId

IIIm. Aleksandra Szarmach IId

KATEGORIA KL. III - IV

IIm. Karolina Kropidłowska IIIc

IIIm. Bartosz Pączek IIId

IIIm. Emilia Myszewska IVb   

KATEGORIA KL. V - VI

Im. Weronika Kropidłowska VIb

IIm. Weronika Noga VIb

IIm. Błażej Szyca VIb

CHÓD SPORTOWY

IIm. Weronika Kropidłowska VIb

IIm. Błażej Szyca VIb

 

1. XXXIII BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO BĘDOMIN

 

KATEGORIA KL. I - IV

Im.  Błażej Szyca Vb

IIIm. Wiktoria Michalska  IVc

 

KATEGORIA KL. V - VI

IIIm. Weronika Noga  Vb

IIIm. Szymon Sękowski VIa

IVm. Dominika Bartos VIa

VIm. Weronika Kropidłowska Vb

VIm. Szymon Bielaszewski VIc

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Im. PSP Lubichowo

Wiktoria Michalska, Błażej Szyca, Kacper Sękowski, Weronika Noga, Weronika Kropidłowska, Dominika Bartos, Agata Bartos, Szymon Sękowski, Patrycja Dubiela, Szymon Bielaszewski

 

2. XXIV BIEG KOCIEWSKI STAROGARD GD

 

KATEGORIA KL. V - VI

IIm. Weronika Kropidłowska Vb

IIIm. Dominika Bartos VIa

IIIm. Szymon Sękowski VIa

 

KATEGORIA KL. III - IV

IIm. Błażej Szyca kl. Vb

IIIm. Wiktoria Michalska IVc

IVm. Kacper Makowski IVb

 

 KATEGORIA KL. I - II

Im. Patrycja Michalska IIIa

IIm. Karolina Kropidłowska IIc

VIm. Martyna Kolaska IIc

 

3. KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

KATEGORIA KL. V - VI

IIm. Dominika Bartos kl. VIa

IIIm. Weronika Noga Vb

IVm. Weronika Kropidłowska Vb

IVm. Szymon Bielaszewski VIc

 

KATEGORIA KL. III - IV

IIm. Błażej Szyca Vb

VIm. Wiktoria Michalska IVc

 

KATEGORIA KL. I - II

IIm. Patrycja Michalska kl. IIIa

IIIm. Marcin Kluk IIc

 

4. KALISKA 2015

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW

III MIEJSCE

 

MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

III MIEJSCE

 

5. Kornelia Krysiak III miejsce w VIII FESTIWALU TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ  im. Romana Landowskiego

 

6. MISTRZOSTWA GMINY W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM - I miejsce:
REIMUS CEZARY, ZAWADEWICZ KRYSTIAN

 

7. REJONOWE MISTRZOSTWA W DRUŻYNOWYM TENISIE STOŁOWYM „ KALISKA”- I miejsce

WARMBIER KACPER

ZAWADEWICZ KRYSTIAN

REIMUS CEZARY

 

8. XXV BIEG ULICZNY „ MAŁY SAMBOR ” TCZEW

KATEGORIA KL. V – VI

   IIm. Dominika Bartos kl. VIa

   IIIm. Weronika Kropidłowska kl. Vb

   IIIm. Szymon Sękowski kl. VIa

 

9. MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

III miejsce

WARMBIER KACPER

ZAWADEWICZ KRYSTIAN

REIMUS CEZARY

 

10. III WOJEWÓDZKI KONKURS INFORMATYCZNO – PRZYRODNICZY

WYRÓŻNIENIE

MACIEJ SZARMACH

 

11. VIII FINAŁOWY FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO

KORNELIA KRYSIAK

II MIEJSCE

 

12. II miejsce w VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej  im. Romana Landowskiego

KORNELIA KRYSIAK

 

13. ENERGA ATHLETICCUP KACPER SZYCA II MIEJSCE W KONKURENCJI „PCHNIĘCIE PIŁKĄ LEKARSKĄ 3 KG”

 

14. IV miejsce W  MISTRZOSTWACH REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

15. IV miejsce W  MISTRZOSTWACH REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

 

16. I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KOCIEWSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

„KOLANDY LOLKÓW NASZYCH”

 

17. Wyróżnienie dla NIKODEMA  DÖRING w II kategorii wiekowej XXIX edycji konkursu „ MÓJ LAS”

pod hasłem „Grzyby Polskich Lasów”

 

18. REJONOWE MISTRZOSTWA W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ – KATEGORIA  DZIEWCZĄT

OSIECZNA 2016  

III MIEJSCE

 

19. REJONOWE MISTRZOSTWA W MINI PIŁCE KOSZYKOWEJ – KATEGORIA CHŁOPCÓW   

OSIECZNA 2016 

II MIEJSCE

 

20. Międzyszkolny Konkurs  Literacki „Święty Jan Paweł II w moim życiu"

I miejsce

Matylda Kadow

III miejsce

Nikodem Kowalewski

 

21. OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – ETAP GMINNY

I miejsce – Kamil Węsak

II miejsce – Kacper Warmbier

III miejsce – Patrycja Golimowska

 

22. Konkurs pt. „ Żyj zdrowo będzie kolorowo”

 

I miejsce -  Dawid Mazurowski

II miejsce -  Filip Furgalski

III miejsce  - Igor  Żabiński

 

23. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS II i III

I miejsce

Jagodzińska Zofia

Jodko Marcel

Kolasiński Filip

Krysiak Kornelia

 

24. BŁAŻEJ SZYCA

III miejsce

W II WOJEWÓDZKIM KONKURSIE NA PREZENTACJĘ MULTIMEDIALNĄ „WODA ŹRÓDŁEM ŻYCIA”

 

25. XXXIII BIEG SZPĘGAWSKI - STAROGARD GD.

 

KATEGORIA KL. V-VI

Im. Weronika Kropidłowska kl.Vb

IIIm. Dominika Bartos kl. Via

KATEGORIA KL. III-IV

IIm. Błażej Szyca kl. Vb

KATEGORIA KL. I-II

Im. Karolina Kropidłowska IIc

IIIm. Martyna Kolaska IIc

 

26. JAN STEMPLEWSKI

III MIEJSCE  W OKRĘGOWYCH ELIMINACJACH XXXIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

 

OLIWIER HRABSKI 

II MIEJSCE  W OKRĘGOWYCH ELIMINACJACH XXXIII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

 

27.KAMIL WĘSAK

I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

ETAP POWIATOWY

 

28. XXXIV Konkurs Rejonowy „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską im. Antoniego Górskiego”

Kornelia Krysiak  - I miejsce w kategorii: recytacje klas I- III

Maria Gosz (debiut) – II miejsce w kategorii: recytacja i śpiew klas I –III

Maciej Mokwa (debiut) – I miejsce w kategorii: recytacje klas IV – VI

Patrycja Golimowska – I miejsce w kategorii: recytacja i śpiew klas IV – VI

 

29. XIX BIEGI IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA

BARŁOŻNO

KATEGORIA KL. I - II

Im. Kropidłowska Karolina kl. IIc

IIm. Michalska Patrycja kl. IIIa

IIm. Pączek Bartosz kl.IId

                                   

KATEGORIA KL. III - IV

Im. Szyca Błażej kl.  Vb

IIIm. Michalska Wiktoria kl. IVc

                                    

KATEGORIA KL. V - VI

Im. Kropidłowska Weronika kl. Vb

IIm. Bartos Dominika kl. VIa

IIIm. Noga Weronika kl. Vb

                                     

30. III MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU BIBLIOTECZNYM LEKTURY SZKOLNE „ SPOTKANIE NAD MORZEM”

 

31. XIII UNIJNY OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY - KWIDZYN

KATEGORIA KL. III – IV

 Im. Błażej Szyca kl. Vb

 IIm. Wiktoria Michalska kl. IVc

 

KATEGORIA KL. V - VI

 IIm. Weronika Kropidłowska kl.Vb

 IIIm. Weronika Noga kl. Vb                                                         

 IIIm. Szymon Bielaszewski kl. VIc         

 

32. REJONOWY KONKURS WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ

III MIEJSCE JOACHIM GÓRNAŚ

IV MIEJSCE DOMINIK SEGAR

 

33. KAMIL WĘSAK

V MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ - ETAP WOJEWÓDZKI

 

34. JOACHIM GÓRNAŚ II MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS IV-VI

 

35. KONKURS PLASTYCZNY ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU

I MIEJSCE

MONIKA MOKWA

WYRÓŻNIENIE 

WIKTOR MOGIELNICKI

PAULINA WOJTASIEWICZ

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU

I MIEJSCE

KAROL RZOSKA

KONKURS LITERACKI ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU

WYRÓŻNIENIE

KACPER SZYCA

 

36. WYRÓŻNIENIE W VII KONKURSIE PLASTYCZNYM DZIEŁA BIBLIJNEGO DIECEZJI PEPLIŃSKIEJ

SEBASTIAN MATULA

 

37. XIII BIEGI IM. KS. KAN. STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO

SZLACHTA

KATEGORIA KL. I - II

Im. Kropidłowska Karolina IIc           

IIm. Pączek Bartosz IId

                              

KATEGORIA KL. III - IV

Im. Szyca Błażej Vb

                               

KATEGORIA KL. V - VI

Im. Noga Weronika Vb

IIIm. Kropidłowska Weronika Vb

                                

38. III MIEJSCE

MISTRZOSTWA POWIATU W 4-BOJU DZIEWCZĄT SZKOŁ PODSTAWOWYCH

  

39. MIĘDZYWOJEWÓDZKI FINAŁ XXXIV „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO”

 

I MIEJSCE

KORNELIA KRYSIAK – W KATEGORII RECYTACJE  I – III

II MIEJSCE

MARIA GOSZ  - W KATEGORII RECYTACJA I ŚPIEW I-III

II MIEJSCE

MACIEJ MOKWA – W KATEGORII RECYTACJE KLAS IV- VI

II MIEJSCE

PATRYCJA GOLIMOWSKA – W KATEGORII RECYTACJA I ŚPIEW KLAS IV-VI

 

40. MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W MOIM ŻYCIU”

I miejsce

MATYLDA KADOW

 

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LITERACKI „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II W MOIM ŻYCIU”

III miejsce

NIKODEM KOWALEWSKI

 

41. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE

II MIEJSCE W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE  WIEDZY O WIOŚNIE

 

42. XIX BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA - SKARSZEWY

 

KATEGORIA KL. I – III

 IIIm. Karolina Kropidłowska IIc

 

KATEGORIA KL. IV – VI

Im. Weronika Kropidłowska Vb

IIIm. Dominika Bartos VIa

 

43. XIV PIKNIK SPORTOWY  MARSZ PO ZDROWIE Z ENERGĄ - OSIECZNA

BIEGI ULICZNE

Kategoria kl. I - II

IIm. Kropidłowska Karolina IIc

IIm. Pączek Bartosz IId

IIIm. Kolaska Martyna IIc

Kategoria kl. III - IV

Im. Szyca Błażej Vb

IIm. Michalska Wiktoria IVc

IIIm. Sękowski Kacper IVa

Kategoria kl. V - VI

Im. Kropidłowska Weronika Vb 

Im.  Sękowski Szymon VIa

IIm. Noga Weronika Vb

IIIm. Bartos Dominika VIa

CHÓD SPORTOWY

Kategoria kl. III - IV

Im. Szyca Błażej Vb

IIm. Pączek Dawid IVb

Kategoria kl. V - VI

Im. Bartos Agata Via

 IIm. Dubiela Patrycja VIc

44. XXII OGÓLNOPOLSKI FINAŁ CZWARTKÓW LEKKOATLETYCZNYCH ŁÓDŹ

IVm. Kropidłowska Weronika Vb

VIm. Noga Weronika Vb

Xm. Bielaszewski Szymon VIc

 

45. XII MIĘDZYWOJEWÓDZKI FESTIWAL SZKOLNYCH ZESPOŁÓW KOCIEWSKICH ” BRZAD”

I MIEJSCE

Patrycja Golimowska – VI c

Miłosz Fryska – VI a

Maciej Mokwa - IV c

Patryk Domaros -  IV c

Patryk Pilacki – IV b

Piotr Pilacki IV b

Amelia Bartwicka – IV c

Zuzanna Czubek – IV b

Martyna Szramka – III a 

Maja Kobylińska – III a

Kornelia Krysiak – III b

Alicja Cejer – III b

Emilia Myszewska – III b

Maria Gosz – III b

Monika Mokwa – I a

 

46. VI EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH KL. IV-VI

MATYLDA KADOW – VIII MIEJSCE

KAMIL BRYLOWSKI – X MIEJSCE

 

47. Konkurs na prezentację multimedialną "Nasze Nadleśnictwo".

II miejsce 

Katarzyna Rogowska,

Amelia Jakubowska,

Patrycja Golimowska 



2014/2015

 

1. MISTRZOSTA REJONU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – Kaliska 2014

/KATEGORIA CHŁOPCÓW/

- I miejsce -

REPREZENTANCI

Sękowski Szymon

Bielaszewski Szymon

Gosz Filip

Szyca Błażej

Reimus Jakub

Radziejewski Mikołaj

Reimus Cezary

Gawrzyjał Dawid

Zawadewicz Krystian

Czapiewski Szymon

Wysocki Szymon

 /KATEGORIA DZIEWCZĄT/

- I miejsce -

REPREZENTANCI

Dahm Sandra

Bartos Dominika

Bobkowska Julia

Birna Julia

Bartos Agata

Lanzer Natalia

Chmielowska Agnieszka

Bartwicka Julia

Noga Weronika

Kropidłowska Weronika

Makowska Iga

 

2. MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

III MIEJSCE

DAHM SANDRA

BARTOS DOMINIKA

BOBKOWSKA JULIA

BIRNA JULIA

BARTOS AGATA

CHMIELOWSKA AGNIESZKA

NOGA WERONIKA

KROPIDŁOWSKA WERONIKA

GRĄZKA AGATA

LITKOWSKA PATRYCJA

IV MIEJSCE

SĘKOWSKI SZYMON

BIELASZEWSKI SZYMON

GOSZ FILIP

SZYCA BŁAŻEJ

REIMUS JAKUB

RADZIEJEWSKI MIKOŁAJ

REIMUS CEZARY

GAWRZYJAŁ DAWID

CZAPIEWSKI SZYMON

PROCHOŃ MARTYN

 

3. XXXII BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO BĘDOMIN

Kategoria kl.IV

Im. Weronika Noga kl.IVb

Im. Szymon Bielaszewski kl.Vc

IIm. Weronika Kropidłowska kl.IVb

 

PUNKTACJA DRUŻYNOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Im. PSP Nowa Karczma

IIm. PSP LUBICHOWO

IIIm. PSP nr1 Kościerzyna

PSP Lubichowo: F. Jastrzemski, A. Chmielowska- IVa,  J. Birna, W. Kropidłowska, W. Noga, W. Krajnik, B. Szyca, M Wilkowski- kl.IVb,  Sz. Sękowski- kl.Va,  M. Warmbier-Vb,  P. Dubiela,  Sz. Bielaszewski-kl.Vc

 

4. XX KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE - KOŚCIERZYNA

KATEGORIA KL. I-II

Vm. Filip Rebiszka kl. IIIa

KATEGORIA KL. III-IV

Im. Weronika Noga kl. IVb

IIm. Weronika Kropidłowska kl. IVb

IIm. Szymon Bielaszewski kl. Vc

VIm. Wiktoria Krajnik kl. IVb

VIm. Fabian Jastrzemski kl. IVa

KATEGORIA KL.V-VI

VIm. Dominika Bartos kl. Va

 

5. Kornelia Krysiak I miejsce  w VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego (etap rejonowy

Patrycja Golimowska II miejsce w VII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego (etap rejonowy)

 

6. I miejsce (kat. dziewcząt) w Mistrzostwach Gminy w Tenisie Stołowym

7. Mistrzostwa Rejonu w Tenisie Stołowym „Kaliska 2014” I – miejsce w kategorii dziewcząt Agnieszka Błędzka VI c, Sandra Dahm VI c

8. XXII Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Dyktando Kociewskie”  - II miejsce Agnieszka Furgalska z kl. VIa, III miejsce Joachim Górnaś z kl. III c

9. VII FESTIWAL TWÓRCZOŚCI KOCIEWSKIEJ IM. ROMANA LANDOWSKIEGO - II MIEJSCE KORNELIA KRYSIAK

10. XI Ogólnopolski Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „ Kolandy Lólków Naszych”

I miejsce w kategorii Zespoły

 

Skład zespołu :

Magdalena Buniek – VI a

Monika Fryska – VI a

Miłosz Fryska – V a

Patrycja Golimowska – V c

Maciej Mokwa – III a

 

11. UCZNIOWIE REPREZENTUJĄCY NASZĄ SZKOŁĘ W TURNIEJU ZAPAŚNICZYM W BERLINIE 
W RAMACH KLUBU SPORTOWEGO „OLIMPIK”

    I MIEJSCE – TYTUS KATKOWSKI KL. IV A

    I MIEJSCE –  MARCIN GORT KL. II A

    V MIEJSCE – MIŁOSZ GORT KL. V B

    II MIEJSCE – KACPER SZYCA KL. V B

    III MIEJSCE – FILIP GOLIMOWSKI KL. IV A

 

12. I MIEJSCE  W MISTRZOSTWACH REJONU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

CZARNA WODA 2015

MIŁOSZ PEKA – VI C

FILIP GOSZ – VI C

LAURENS TREPKOWSKI – VI C

PRZEMYSŁAW EJSMOND – VI C

REMIGIUSZ MYSZEWSKI – VI C

DAWID GAWRZYJAŁ – VI A

DAMIAN FULBISZEWSKI – VI A

JAKUB REIMUS- VI A

BORYS CIESIELSKI-  V B

SZYMON BIELASZEWSKI – V C

KACPER SZYCA – VB

13. Wyróżnienie dla JANA STEMPLEWSKIEGO w II kategorii wiekowej XXVIII edycji konkursu „Mój Las" pod hasłem „CO WIEM O PRACY LEŚNIKA”

14. PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W LUBICHOWIE - II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W MINI PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

15. VIII TRZEBIELIŃSKI BIEG PRZEŁAJOWY

KATEGORIA KL. III – IV

IIIm. Weronika Kropidłowska kl.IVb

Vm.  Weronika Noga kl. IVb

 

16. VIII TRZEBIELIŃSKI BIEG PRZEŁAJOWY

KATEGORIA KL. III – IV

IIIm. Weronika Kropidłowska kl.IVb

Vm.  Weronika Noga kl. IVb

 

17. CROSS CZŁUCHOWSKI

KATEGORIA KL. III – IV

II m. Weronika Kropidłowska kl. IVb

III m. Weronika Noga kl. IVb

 

18. Wiktoria Eliasz I miejsce w OKRĘGOWYCH ELIMINACJACH XXXII WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI POLSKIEJ

19. Kacper Szyca III miejsce w kategorii wagowej 85 kg w stylu klasycznym w  Międzynarodowym Turnieju o Puchar „Warmii i Mazur” w zapasach

20. Kamil Węsak III miejsce w Rejonowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej w Starogardzie Gdańskim

 

21. Błażej Dunajski Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie na prezentację multimedialną „Woda źródłem życia”

 

22. XXXII BIEG SZPĘGAWSKI

 

Kategoria kl. V – VI

IIm. Szymon Sękowski kl. Va

 

Kategoria kl. III - IV

Im. Weronika Kropidłowska kl. IVb

Im. Szymon Bielaszewski kl. Vc

IIm. Weronika Noga kl. IVb

VIIIm. Wiktoria Krajnik kl. IVb

 

Kategoria kl. I - II

IVm. Patrycja Michalska kl. IIa

VIm. Emilia Myszewska kl. IIb

23. XXXIII REJONOWY KONKURS „RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” im. Antoniego Górskiego

Patrycja Golimowska I miejsce w kategorii prozy kociewskiej i poezji śpiewanej klas IV – VI

Kornelia Krysiak I miejsce w kategorii poezji i prozy kociewskiej klas I- III

Magdalena Buniek III miejsce w kategorii  poezji i prozy kociewskiej klas IV- VI

 

24. XVIII BIEG IM. KS. SENATORA FELIKSA BOLTA W BARŁOŻNIE

KATEGORIA KL. III-IV

Im. Weronika Kropidłowska kl. IVb

IIm. Szymon Bielaszewski kl. Vc   

KATEGORIA KL.V-VI

IIIm. Szymon Sękowski kl.Va

 

25. Diana Rudowska

I miejsce w REJONOWYM KONKURSIE WIEDZY PRZYRODNICZO – EKOLOGICZNEJ

 

26. Dominik Segar I miejsce w XXXII Rejonowym Konkursie Matematycznym uczniów klas III.

 

27. I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU BIBLIOTECZNYM „LEKTURY SZKOLNE- OPOWIEŚCI Z NARNI” AGATA BARTOS DOMINIKA BARTOS DOROTA BUNIEK DIANA RUDOWSKA

 

28. MISTRZOSTWA REJONU W 4- BOJU LEKKOATLETYCZNYM KALISKA 2015

I MIEJSCE Kategoria chłopców, dziewcząt

 

29. XII BIEGI IM. KS. KAN. ST. PEPLIŃSKIEGO  W SZLACHCIE

KATEGORIA KL. I - II

IIm. Filip Kolasiński kl. IIb

KATEGORIA KL. III - IV

Im. Weronika Kropidłowska kl. IVb

Im. Szymon Bielaszewski kl. Vc

IIm. Weronika Noga kl.IVb

IIIm.Błażej Szyca kl. IVb                    

KATEGORIA KL. V - VI

IIm. Filip Gosz kl. VIc

 

30. I MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO JULIA BIRNA KL. IV B

 

31. MISTRZOSTWA POWIATU  W 4- BOJU LEKKOATLETYCZNYM STAROGARD GDAŃSKI  2015

III MIEJSCE Kategoria  dziewcząt

IV  MIEJSCE Kategoria  chłopców

 

32.MARIA GOSZ I MIEJSCE W KATEGORII KLAS I – III SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W XV POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI NIEMIECKIEJ I ANGIELSKIEJ

 

PATRYCJA GOLIMOWSKA II MIEJSCE W KATEGORII KLAS IV – VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W XV POWIATOWYM PRZEGLĄDZIE PIOSENKI NIEMIECKIEJ I ANGIELSKIEJ

 

33. XVIII BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA SKARSZEWY

KATEGORIA KL. I-III

Im. BŁAŻEJ SZYCA KL. IVb

IIm. WIKTORIA MICHALSKA KL. IIIb

 

KATEGORIA KL. IV-VI

IIm. WERONIKA KROPIDŁOWSKA KL. IVb

IIIm. SZYMON SĘKOWSKI KL. Va

 

34. BORYS WARLIKOWSKI I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE „EKOLOGIA W MOIM DOMU” KATEGORIA KOMIKS

 

35. MISTRZOSTWA GMINY W PIŁCE PLAŻOWEJ

I MIEJSCE FILIP GOSZ, PRZEMYSŁAW EJSMOND

 

36. WOJEWÓDZKI KONKURS „ RECYTUJEMY PROZĘ I POEZJĘ KOCIEWSKĄ” IM. ANTONIEGO GÓRSKIEGO

I MIEJSCE W KATEGORII PROZY KOCIEWSKIEJ I POEZJI ŚPIEWANEJ IV-VI

PATRYCJA GOLIMOWSKA

I MIEJSCE W KATEGORII  POEZJI I PROZY KOCIEWSKIEJ KLAS I- III

KORNELIA KRYSIAK

 

37. Wiktoria Klawikowska  I miejsce w X Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym

38. III MIEJSCE W POWIATOWYM KONKURSIE „FAJKI SĄ NIE Z MOJEJ BAJKI”

39. I miejsce w XIII MIĘDZYWOJEWÓDZKIM FESTIWALU SZKOLNYCH ZESPOŁÓW KOCIEWSKICH „ BRZAD”

CZŁONKOWIE ZESPOŁU :

MAGDALENA BUNIEK, MONIKA FRYSKA, PATRYCJA GOLIMOWSKA, MIŁOSZ FRYSKA,  ZUZANNA CZUBEK, AMELIA BARTWICKA, MACIEJ MOKWA, PATRYK PILACKI, PIOTR PILACKI, EMILIA MYSZEWSKA, ALICJA CEJER, MARIA GOSZ, KORNELIA KRYSIAK, MARTYNA SZRAMKA

 

40. PIKNIK SPORTOWY „MARSZ PO ZDROWIE” OSIECZNA

 

KATEGORIA KL. I-II       

IIm. Filip Kolasiński IIb  

KATEGORIA KL. III-IV     

Im. Weronika Noga IVb               

Im. Szymon Bielaszewski Vc                                                                                

IIm. Weronika Kropidłowska IVb

IIIm. Błażej Szyca                     

KATEGORIA KL. V-VI                      

Im. Sandra Dahm Vic

IIm. Filip Gosz VIc

CHÓD SPORTOWY

KATEGORIA KL. III-IV     

IIm. Weronika Kropidłowska IVb            

IIm. Szymon Bielaszewski Vc    

KATEGORIA KL. V-VI

Im. Agata Bartos Va

IIIm. Patrycja Dubiela Vc

 


 

1. REJONOWE SZTAFETY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – Kaliska 2013

/KATEGORIA CHŁOPCÓW/

- II miejsce -

REPREZENTANCI

Czapiewski Szymon                                                                                                 

Zawadewicz Krystian

Troka Krzysztof                                                                                                                              

Hyż Adrian

Humięcki Bartosz                                                                                                                 

Warmbier Wiktor

Bielaszewski Szymon                                                                                                                

Gosz Filip

Lewandowski Kacper                                                                                                               

Peka Miłosz

/KATEGORIA DZIEWCZĄT/

- II miejsce -

REPREZENTANCI

Prekop Pulina                                                                                                                                   

Witta Daria

Dahm Sandra                                                                                                                               

Makowska Iga

Schilling Ilona                                                                                                                                            

Bartos Dominika                                                                                                                                         

Bobkowska Julia                                                                                                                                     

Fryska Monika                                                                                                                                 

Kaliszewska Patrycja

 

2. XXXI BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO

BĘDOMIN

KATEGORIA KL. I - IV

IV m. Weronika Kropidłowska kl. III a

IV m. Szymon Bielaszewski kl. IV c

 

3. XXII BIEG KOCIEWSKI STAROGARD GD.

KATEGORIA KL.I-II                        

I m. Wiktoria Michalska kl. II b                     

II m. Błażej Szyca kl. IIIb                                 

IV m. Fabian Jastrzemski kl. IIIb                                                                                                      

KATEGORIA KL.III-IV

Im. Szymon Bielaszewski kl. IV c

IIm. Weronika Kropidłowska kl. III a

Vm. Dominika Bartos kl. IV a

VIm. Paulina Pielecka kl. III b

KATEGORIA KL. V-VI

II m. Dominik Makowski kl. VI b

III m. Paulina Prekop kl. VI b

 

4. XIX KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE

Kategoria kl. I-II

II m. Błażej Szyca  kl. III b

III m. Wiktoria Michalska kl. II b

VI m. Wojciech Prekop kl. II b

Kategoria kl. III-IV

III m. Weronika Kropidłowska kl. III a

III m. Szymon Bielaszewski kl. IV c

IV m. Dominika Bartos kl. IV a

Kategoria kl. V-VI

II m. Paulina Prekop kl. VI b

VI m. Dominik Makowski kl. VI b

 

5. Trzecie miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców szkół wiejskich podstawowych Bobowo 2013

Nasi reprezentanci: Kacper Lewandowski, Dominik Makowski, Adrian Hyż, Mateusz Adamowski, Jakub Cybula, Laurens Trepkowski, Jakub Reimus

 

6. XI POWIATOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY „DYKTANDO KOCIEWSKIE"

AGNIESZKA FURGALSKA – KL. V a /I MIEJSCE/
JULIA BIRNA – KL. III b /II MIEJSCE/

 

7. PIOTR PILACKI II miejsce XI Powiatowy Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży p.n. „W Unii Europejskiej" w grupie wiekowej 6-10 lat.

 

8. Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie Mistrzostwa Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców III miejsce

 

9. Kornelia Krysiak II miejsce w VI Kociewskim Konkursie Literackim im. Romana Landowskiego. Kategoria: Recytacje

 

10. BIEGI PRZEŁAJOWE W ŻUKOWIE

KATEGORIA KL.III – IV
III m. Weronika Kropidłowska kl. IIIb
V
  m. Szymon Sękowski kl. IV
VI m. Dominika Bartos kl. IVa
VI m. Szymon Bielaszewski kl. IV c

 

11. CROSS CIECHOCIŃSKI
KATEGORIA KL. III_IV
Im. Weronika Kropidłowska kl. IIIb
IIm. Szymon Bielaszewski kl.IVb
IIIm.Szymon Sękowski kl.IVa

12. Matylda Kadow
Wyróżnienie w kategorii klas IV w IV Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej
„Woda źródłem życia”
dla klas III- IV Szkół Podstawowych

13. Eliminacje na szczeblu rejonowym XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej.
III miejsce - Karol Rzoska kl. II b
wyróżnienie: Julia Birna kl. III b
wyróżnienie: Julia Furgalska z kl. IV b.

 

14. XXXI BIEG SZPĘGAWSKI

KATEGORIA KL. I-II

Im. Wiktoria Michalska kl. IIb

IIIm. Fabian Jastrzemski kl.IIIb

IVm. Błażej Szyca kl. IIIb

IVm. Natalia Łangowska kl.IIc

IXm. Patryk  Pilacki kl.IIc

KATEGORIA KL.III-IV                     

Im. Weronika Kropidłowska kl.IIIb                                                                                                                      

Im. Szymon Sękowski kl.IVa

IIm. Szymon Bielaszewski kl.IVc

IIIm. Dominika Bartos kl. IVa

IXm. Agnieszka Chmielowska kl.IIIa

Xm. Agata Bartos kl.IVa

KATEGORIA KL. V-VI

IVm. Paulina Prekop kl.VIb

 

15. XXXII Konkurs Rejonowy Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską im. Antoniego Górskiego

I miejsce w kat. Proza i poezja śpiewana klas IV- VI Patrycja Golimowska

II miejsce w kat. Proza i poezja klas IV – VI Magdalena Buniek

 

16. XVII BIEG IM. KS.SENATORA FELIKSA BOLTA  BARŁOŻNO

KATEGORIA KL. I-II                                                        

I m. Fabian Jastrzemski kl. IIIb                                    

II m. Wiktoria Michalska kl. IIb                                   

IV m. Błażej Szyca kl. IIIb                                              

KATEGORIA KL. III-IV

I m. Dominika Bartos kl. IVa

I m. Szymon Czapiewski kl. IVa

II m. Weronika Kropidłowska kl. IIIb                          

IV m. Weronika Noga kl. IIIb

V m. Szymon Sękowski kl. IVa       

KATEGORIA KL. V-VI                                                     

I m. Paulina Prekop kl. VIb

 

17. XVII BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA SKARSZEWY

KATEGORIA KL.I-III

Im. Weronika Kropidłowska kl.IIIb

Im. Szymon Bielaszewski kl.IVc

IIIm. Weronika Noga kl.IIIb

IVm. Błażej Szyca kl.IIIb

VIIIm. Małgorzata Toczek kl.IIIb

VIIIm. Wojciech Prekop kl.IIb

KATEGORIA KL.V-VI

IIIm. Paulina Prekop kl.VIb

 

18. JULIA BIRNA III  MIEJSCE w XXXI REJONOWYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM UCZNIÓW KLAS III

 

19. Paulina Prekop II miejsce w rejonowym konkursie  wiedzy przyrodniczo – ekologicznej

XI BIEGI ULICZNE IM.KANONIKA STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO W SZLACHCIE

KATEGORIA KL. I-II        

IIm. Wiktoria Michalska kl.IIb    

IIm. Wojciech Prekop kl.IIb       

IIIm. Fabian Jastrzemski kl.IIIb 

KATEGORIA KL.III-IV     

IIm. Szymon Bielaszewski kl.IVc

IIIm. Szymon Sękowski kl.IVa

KATEGORIA KL.V-VI

Im. Paulina Prekop kl.VIb

 

20. I miejsce w międzyszkolnym turnieju bibliotecznym LEKTURY SZKOLNE – „ Ten obcy”

 

21. Oliwia Lange – nagroda Dyrektora ZSP w Jabłowie w XIV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej

 

22. Zofia Piesik I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Prezentacji Multimedialnych „Droga do świętości Jana Pawła II”

 

23. Patrycja Golimowska I miejsce w finale   XXXII  Konkursu „ Recytujemy prozę i Poezję Kociewską”

im. Antoniego Górskiego

 

24. Paulina Prekop I miejsce CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 2014

 

25.Weronika Kropidłowska III miejsce CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE 2014

 

26. MACIEJ MOKWA Wyróżnienie w V Edycji konkursu Dzieła Biblijnego Diecezji Pelplińskiej w kategorii szkół podstawowych klas I-III „ Wierzę w Syna Bożego”

 

27. XII PIKNIK SPORTOWY- MARSZ PO ZDROWIE OSIECZNA
BIEGI
KATEGORIA KL.I-II                              

Im.Fabian Jastrzemski- IIIb          

IIm.Wiktoria Michalska-IIb                     

IIm. Błażej Szyca -IIIb                                        

KATEGORIA KL.III-IV

Im. Weronika Kropidłowska-IIIb

Im. Szymon Bielaszewski – IVc

IIm.Dominika Bartos -IVa

IIm. Szymon Sękowski -IVa

KATEGORIA KL.V-VI

IIm. Paulina Prekop -VIb

CHÓD SPORTOWY

KATEGORIA KL. III-IV

Im. Mateusz Wilkowski -IIIb

IIm. Agata Bartos -IVa

IIm. Błażej Szyca IIIb

 

28. Wyróżnienie   dla  JANA STEMPLEWSKIEGO w II kategorii wiekowej XXVIII edycji konkursu „ Mój Las” pod hasłem „ CO WIEM O PRACY LEŚNIKA”

 

29. Kamil Węsak I miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej w kategorii szkół podstawowych



1. I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Mistrzostwach Rejonu Sztafetowych Biegach Przełajowych /kategoria dziewczęta/

 

2.XXX BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO

- IV miejsce dla  Publicznej Szkole Podstawowej w Lubichowie

- w kategorii kl. V-VI:

IV miejsce -  Amelia Fijał /kl.VIb/

VI miejsce -  Monika Dubiella /kl.VIc/

VI miejsce -  Bartosz Glazer /kl.VIc/

 

3.XXI BIEG KOCIEWSKI

- w kategorii kl. I-II:

I miejsce - Julia Birna /kl.IIb/

I miejsce - Szymon Bielaszewski /kl.IIIc/

II miejsce - Weronika Kropidłowska /kl.IIa/

III miejsce -  Weronika Noga /kl.IIb/

VII miejsce - Paulina Pielecka /kl.IIb/

VII miejsce - Mateusz Wilkowski /kl.IIb/

- w kategorii kl. V-VI:

I miejsce -  Amelia Fijał /kl.VIb/

II miejsce -  Monika Dubiella /kl.VIb/

V miejsce - Paulina Prekop /kl.Vb/

 

4. III miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Mistrzostwach Powiatu Sztafetowych Biegach Przełajowych /kategoria dziewczęta – szkoły podstawowe/

 

5. XVIII KOŚCIERSKIE BIEGI ULICZNE                                         

- w kategorii kl. I – II:

I miejsce - Weronika Kropidłowska /kl.IIa/

II miejsce - Weronika Noga /kl.IIb/

II miejsce - Szymon Bielaszewski /kl.IIIc/

III miejsce - Małgorzata Toczek /kl.IIb/

IV miejsce - Julia Birna /kl.IIb/

VII miejsce - Mateusz Wilkowski /kl.IIb/

- w kategorii kl. V – VI:

III miejsce - Monika Dubiella /kl.VIc/

VI miejsce - Amelia Fijał /kl.VIb/

VIII miejsce - Paulina Prekop /kl.Vb/

 

6. Szkolny konkurs ortograficzny – „Mistrz Ortografii”

- w kategorii kl. I – III:

Mistrz - Dawid Cherek /kl. III a/

Wicemistrz – Patrycja Dubiella /kl. III c/

- w kategorii kl. IV – VI:

Mistrz – Agnieszka Furgalska /kl. IV a/

Wicemistrz – Klaudia Rzóska /kl. VI c/

 

7. V Kociewski Konkurs Literacki im. Romana Landowskiego:

- w kategorii recytacje/proza/kl. I – III

wyróżnienie – Patrycja Golimowska /kl. III c/

- w kategorii recytacje/proza/kl. IV – VI

I miejsce– Klaudia Rzóska /kl. VI c/

 

8. X Powiatowy Konkurs Ortograficzny „DYKTANDO KOCIEWSKIE”:

- w kategorii kl. I – III

Patrycja Dubiela/kl. III c/ - wyróżnienie w kategorii klas trzecich

- w kategorii kl. IV – VI

Agnieszka Furgalska /kl. IVa/ - Wicemistrz Ortografii na Kociewiu 

 

9. XXII Uliczny Bieg „ MAŁY SAMBOR”:

- w kategorii kl. IV-VI

II miejsce - Amelia Fijał /kl. VI b/

VIII miejsce - Dominik Makowski /kl. V b/

 

10. IX Ogólnopolski Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków naszych”:

- w kategorii Zespół

II miejsce – „Lubichowskie Kociewiaki”

- w kategorii Solista

III miejsce – Patrycja Golimowska /kl. III c/

 

11. Dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Rejonu Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

12. Dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Rejonu Szkół Podstawowych w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt

13. Laureaci ogólnopolskiego konkursu „Tajemnicze kolory” magazynu National Geographic Odkrywca:

- I miejsce – Małgorzata Kaszubowska /kl. VIa/

- VI miejsce – Paulina Kaczmarek /kl. VIa/

 

14. Tytuł „Szkoła Miesiąca” w kategorii szkół podstawowych w styczniu dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w ramach „Konkursu na szkolną witrynę”

 

15. BIEGI PRZEŁAJOWE W TCZEWIE:

IV miejsce -  Monika Dubiella /kl. VI c/

VIII m. Amelia Fijał /kl. VI b/

X m.   Paulina Prekop /kl.V b/

 

16. CROSS CZŁUCHOWSKI:

VIII miejsce - Amelia Fijał /kl. VI b/

 

17. XXX Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej (eliminacje okręgowe)

-w kategorii kl. I-III:

I miejsce – Julia Furgalska /kl. III b/

wyróżnienie – Julia Birna /kl.II b/

 

18. III Wojewódzki Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej „Woda źródłem życia” dla klas III-IV szkół podstawowych

-w kategorii kl. IV:

Tytuł Laureata i I miejsce – Agnieszka Furgalska /kl. IV a/

 

19. IX Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną

- prace nagrodzone w kategorii kl. I-III:

Julia Bobkowska /kl. I b/

Błażej Szyca /kl.II b/

 

20. IX Ogólnopolski Kociewski Konkurs Plastyczny „Stacja Drogi Krzyżowej”

- prace nagrodzone w kategorii kl. I-III:

Kinga Piotrowska /kl. III c/

 

21. Koncert Rejonowych Eliminacji XXX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

- w kategorii dzieci młodszych:

Wyróżnienie - Julia Furgalska /kl. III b/

 

22. II miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Spotkanie z baśnią H. CH. Andersena”

 

23. XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu”- etap powiatowy:

- praca nagrodzona

Filip Ciemka /kl. IVb/

- prace wyróżnione

Martyna Jakubowska /kl.IVb/

Katarzyna Litkowska /kl. VIb/

 

24. Rejonowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczo-Ekologicznej:

- II miejsce – Małgorzata Kaszubowska/kl. VI a/

- IV miejsce – Sandra Kaszubowska /kl. VI a/

 

25.XVI BIEG IM. KS. SENARORA FELIKSA BOLTA  W BARŁOŻNIE:

- w kategorii kl. I-II

I miejsce - Julia Birna /kl.II b/

I miejsce - Szymon Bielaszewski /kl.III c/

III miejsce- Weronika Kropidłowska /kl.II a/

IV miejsce- Weronika Noga /kl.II b/

V miejsce- Małgorzata Toczek /kl.II b/

VI miejsce- Błażej Szyca /kl.II b/

- w kategorii  kl. III-IV

IV miejsce- Sandra Dahm /kl.IV c/

V miejsce- Dawid Gawrzyjał /kl. IV a/

- w kategorii kl. V-VI

I miejsce- Monika Dubiella /kl.VI c/

II miejsce- Amelia Fijał /kl.VI b/

IV miejsce- Bartosz Glazer /kl.VI c/

VI miejsce- Kacper Chabowski /kl.VI b/

 

26. FINAŁ WOJEWÓDZKI XLI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W CZŁUCHOWIE

IX miejsce -  Amelia Fijał /kl. VI b/

 

27. REGIONALNY KONKURS GWARY KOCIEWSKIEJ:

III miejsce- Patrycja Golimowska /kl.III c/

 

28. XXXI REJONOWY KONKURS „ Recytujemy prozę i poezję kociewską im. Antoniego Górskiego”:

- w kategorii poezja i proza IV-VI

I miejsce – Klaudia Rzóska /kl.VI c/

Wyróżnienie – Magdalena Buniek /kl. IV a/

- w kategorii  proza i poezja śpiewana I-III

I miejsce – Patrycja Golimowska /kl.III c/

 

29. WYRÓŻNIENIE DLA PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LUBICHOWIE  w  „Ogólnopolskim konkursie na najciekawszą inicjatywę z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu”.

 

30. XXX BIEG SZPĘGAWSKI:

- w kategorii kl. I-II

 II miejsce- Weronika Kropidłowska  /kl.II a/

IV miejsce - Szymon Bielaszewski  /kl.III c/

 VI miejsce- Weronika Noga /kl.II b/

 VII miejsce- Wiktoria Michalska  /kl.I b/

IX miejsce- Paulina Pielecka /kl.II b/

 IX miejsce- Błażej Szyca  /kl.IIb/

- w kategorii kl. III-IV

VII miejsce- Sandra Dahm /kl.IV c/

- w kategorii kl. V-VI

I miejsce- Monika Dubiella /kl. VI c/

 II miejsce- Amelia Fijał /kl. VI a/

II miejsce- Paulina Prekop  /kl. V b/

IV miejsce- Dominik Lewandowski /kl.VI c/

VII miejsce- Dominik Makowski /kl. V b/

 

31. Dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za zajęcia III miejsca w Mistrzostwach Powiatu w 4-boju LA chłopców szkół podstawowych

 

32. XXI BOBOWSKI BIEG ULICZNY:

- w  kategorii kl. I-II

I miejsce-  Szymon Bielaszewski /kl.IIIc/

III miejsce- Julia Birna /kl IIb/

 - w kategorii kl. V-VI

 I miejse- Monika Dubiella /kl.VIc/

II miejsce -  Amelia Fijał /kl.VIb/

 

33. XVI BIEGI ULICZNE IM. JANA KIELASA:

 - w kategorii kl. I-III

I miejsce - Szymon Bielaszewski /kl.IIIc/

IV miejsce -  Dominika Bartos /kl.IIIa/

IV miejsce - Błażej Szyca /kl.IIb/

VII miejsce - Julia Birna /kl. IIb/

VIII miejsce-  Agata Bartos /kl.IIIa/

- w kategorii kl. V-VI

I miejsce - Monika Dubiella /kl.VIc/

II miejsce -  Amelia Fijał /kl.VIb/

III miejsce - Paulina Prekop /kl.Vb/

VI miejsce - Dominik Makowski /kl.Vb/

 

34. Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Kociewskiej:

- w kategorii proza i poezja śpiewana

I miejsce – Patrycja Golimowska /kl. III c/

- w kategorii proza i poezja

II miejsce – Klaudia Rzóska /kl.VI c/

 

35. X BIEGI IM. KS. KAN. STANISŁAWA PEPLIŃSKIEGO W SZLACHCIE:

          - w kategorii kl. I-II

          I miejsce - Weronika Kropidłowska /kl.IIa/

         I miejsce -  Szymon Bielaszewski /kl.IIIc/

          II miejsce - Julia Birna /kl.IIb/

          IV miejsce - Małgorzata Toczek /kl.IIb/

          V miejsce-  Błażej Szyca /kl.IIb/

          VI miejsce- Paulina Pielecka /kl.IIb/

          - w kategorii kl. III-IV

          VI miejsce- Szymon Czapiewski /kl.IIIa/

          - w kategorii kl. V-VI

          I miejsce- Monika Dubiella /kl.VIc/

          I miejsce- Dominik Lewandowski /kl.VIc/

          II miejsce- Amelia Fijał /kl.VIb/

          II miejsce - Bartosz Glazer /kl.VIc/

         III miejsce - Paulina Prekop /kl.Vb/

 

36.XI PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE Z ENERGĄ – OSIECZNA:

BIEGI

      - w kategorii kl. I-I

       I miejsce- Weronika Kropidłowska /kl.IIa/

       I miejsce- Szymon Bielaszewski /kl.IIIc/

      II miejsce - Julia Birna /kl.IIb/

      IV miejsce- Weronika Noga /kl.IIb/

     V miejsce- Mateusz Wilkowski /kl.IIb/

     VI miejsce -Małgorzata Toczek /kl. IIb/   

      - w kategorii kl. III-IV

      IV miejsce- Sandra Dahm /kl IVc/

     V miejsce-  Szymon Czapiewski /kl.IIIa/ 

      - w kategorii kl. V-VI

      I miejsce - Monika Dubiella /kl.VIc/

      II miejsce - Amelia Fijał /kl.VIb/

      III miejsce -Paulina Prekop /kl.Vb/

      III miejsce- Dominik Lewandowski /kl.VIc/

      VI miejsce- Bartosz Glazer /kl.VIc/

CHÓD SPORTOWY

    - w kategorii kl.I-IV

    III miejsce - Błażej Szyca /kl.IIb/

    III miejsce - Agata Bartos /kl.IIIa/

    V miejsce-  Wiktoria Klawikowska /kl.IVb/

    VI miejsce- Sandra Dahm /kl. IVc/

     - w kategorii kl. V-VI

    I miejsce- Monika Dubiella /kl. VIc/

    I miejsce- Bartosz Glazer /kl.VIc/

   IV miejsce-Amelia Fijał /kl.Vb/        

   VI miejsce- Kacper Chabowski /kl.VIb/

 

37.VIII Międzyszkolny Konkurs Prezentacji Multimedialnych „Jan Paweł II – człowiek wiary”:

II miejsce – Klaudia Rzóska /kl. VI c/

 

38.IV Konkurs Grafiki Komputerowej – „Widokówka z Kociewia”:

- osoby nagrodzone i wyróżnione

Matylda Kadow /kl. III c/ - I miejsce

Jan Krysiak /kl. VI c/ - III miejsce

Patrycja Golimowska /kl. III c/ - wyróżnienie

 

39. I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Międzyszkolnym Turnieju Bibliotecznym „Mity Greckie”

 

40. VI miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie

w Ogólnopolskim Konkursie Europejskiej Platformy Recyklingu „V edycja -Drugie Życie Elektrośmieci”

41. XIX Ogólnopolski Finał Grand Prix Polski:
VI miejsce –
Monika Dubiella /kl. VI c/



2011/2012

1. XVII Kościerskie Biegi Uliczne:

- w kategorii klas III-IV

 I miejsce - Paulina Prekop

 - w kategorii klas V-VI

I miejsce - Amelia Fijał

 

2. XX Bieg Kociewski:

- w kategorii kl. I-II

II miejsce -  Szymon Czapiewski

- w kategorii kl. III-IV

I miejsce - Paulina Prekop

IV miejsce -  Dominik Makowski

IX miejsce -  Maciej Adamowski

- w kategorii kl. V-VI

II miejsce – Amelia Fijał

III miejsce -  Monika Dubiella

XIV miejsce – Bartosz Glazer

 

3. XXIX Bieg Mazurka Dąbrowskiego:

- w kategorii kl. IV i młodsi

III miejsce - Paulina Prekop                                               

X miejsce -  Dominik Makowski                                         
- w kategorii kl. V-VI

IV miejsce -  Bartosz Glazer

V miejsce -  Monika Dubiella

VI miejsce -  Amelia Fijał

IX miejsce -  Dominik Lewandowski

 

4. Powiatowe Biegi Przełajowe:

I miejsce – Amelia Fijał

 

5. II miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w „Mistrzostwach Rejonu Tenisa Stołowego”

 

6. Laureaci IV Kociewskiego Konkursu Literackiego im. Romana Landowskiego:

- Klaudia Rzóska,

- Magdalena Buniek.

 

7.XXI BIEG MAŁEGO SAMBORA w Tczewie:

- I miejsce - Amelia Fijał,

- II miejsce - Monika Dubiella.

 

8. IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny – Mistrz Ortografii na Kociewiu:

- w kategorii kl. I-III

II miejsce – Agnieszka Furgalska /I wicemistrz ortografii/

- w kategorii kl. IV-VI

I miejsce – Weronika Warmbier /Mistrz Ortografii/

 

9. VIII Pomorski Przegląd Zespołów Folklorystycznych im. św. Andrzeja w Debrznie:

- w kategorii zespół

I miejsce „Lubichowskie Kociewiaki”

- w kategorii solista

wyróżnienie - Anna Piesik,

II miejsce - Szymon Sroka.

 

10. Mistrzostwa Gminy w Mini Piłce Siatkowej:

- w kategorii chłopców

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie

 

11. I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczny Omnibus”

 

12. VIII Ogólnopolski Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych”:

- w kategorii zespół

I miejsce – „Lubichowskie Kociewiaki”,

- w kategorii solista

II miejsce – Szymon Sroka.

 

13. XIII Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych:

- w kategorii klas   III-IV

III miejsce - Dominik  Makowski                       

IV miejsce -  Maciej  Adamowski                

V miejsce -   Marcel  Świtoń

V miejsce - Paulina  Prekop

 - w kategorii klas  V-VI

V miejsce -  Monika  Dubiella

VI miejsce -  Amelia  Fijał

 

14. Dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za zajęcie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Baśnie” Jana Christiana Andersena

 

15. Konkurs plastyczny „20 lat Państwowej Straży Pożarnej – jak nas widzą, tak nas malują”- etap gminny:

- w kategorii- I grupa – młodsza ( 5 – 8 lat)

Wiktor Kobyliński - klasa II c

- w kategorii - II grupa – średnia ( 9 – 12 lat)

Klaudia Zielińska - klasa VI b

Paulina Kaczmarek - klas V a

 

16. VIII Ogólnopolski  Konkurs na Kociewską Pisankę Wielkanocną

- prace wyróżnione-

Błażej Czubek – kl. III b

Filip Ciemka – kl. III b

Dominika Sulewska – kl. I b

Karolina Dubiella – kl. VI b

 

17. V Pomorski Konkurs Ortograficzny – etap powiatowy:

I miejsce – Agnieszka Furgalska – kl. III a

 

18. Okręgowe Eliminacje XXIX Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej:

- w kategorii recytacji dzieci młodszych

III miejsce – Dorota Buniek – kl. III a

- w kategorii recytacji dzieci starszych

wyróżnienie -  Michał Toczek – kl. V c

 

19. V Pomorski Konkurs Matematyczny – etap powiatowy:

I miejsce – Daniel Szymanowicz – kl. III a

IV miejsce – Julia Bartwicka – kl. III SF Ocypel

 

20. XXIX Bieg Szpęgawski:
- w kategorii kl. I-II
IV miejsce -  Szymon Czapiewski  
V miejsce - Weronika Noga
- w kategorii kl. III-IV
I miejsce - Paulina Prekop
IV miejsce - Dominik Makowski
- w kategorii kl. V-VI
III miejsce - Amelia Fijał
VI miejsce - Monika Dubiella
 
21. XV Bieg im. ks. Senatora Feliksa Bolta:
- w kategorii kl. I-II
II miejsce - Szymon Czapiewski
III miejsce - Weronika Noga
IV miejsce - Małgorzata Toczek
IV miejsce - Szymon Bielaszewski
V miejsce - Martyn Prochoń
V miejsce - Dominika Bartos
- w kategorii kl. III-IV
I miejsce - Paulina Prekop
III miejsce - Dominik Makowski
IV miejsce - Marcel Świtoń
- w kategorii kl. V-VI
I miejsce - Amelia Fijał
II miejsce - Monika Dubiella
 
22. Rejonowy Konkurs Wiedzy Przyrodniczo – Ekologicznej:
VI miejsce – Wojciech Kaszubowski, Jan Krysiak /praca zespołowa/

23.XXX Rejonowy Konkurs Poezji i Prozy Kociewskiej:
- kategoria – proza i poezja śpiewana
I miejsce – Szymon Sroka
- kategoria – poezja i proza kl. I-III
III miejsce – Magdalena Buniek
- kategoria – poezja i proza kl. IV-VI
wyróżnienie – Klaudia Rzóska

24. Wojewódzki Otwarty Konkurs Gwary Kociewskiej:
- kategoria – poezja i proza kl. II-III
I miejsce – Magdalena Buniek
- kategoria – poezja i proza kl. IV-VI
I miejsce – Klaudia Rzóska

25. XX Bobowski Bieg Uliczny:

- w kategorii kl. I-II

III miejsce – Małgorzata Toczek

VI miejsce - Julia Birna

- w kategorii kl.V-VI

I miejsce – Monika Dubiella

II miejsce – Amelia Fijał

 

26. XV Biegi Uliczne im. Jana Kielasa:

- w kategorii kl. O

II miejsce - Błażej Szyca

- w kategorii kl. I-III

IV miejsce - Weronika Noga

IV miejsce - Szymon Czapiewski

- w kategorii kl.IV-VI

II miejsce – Amelia Fijał

V miejsce – Monika Dubiella

27.Dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za zajęcie IV  miejsca w Międzyszkolnym Turnieju Bibliotecznym -Lektury szkolne – „W pustyni i w puszczy”

28.XXII Regionalny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej pn. „Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej”:

- wyróżnione prace:

Daniel Żabiński

Agnieszka Furgalska.

 

29.IX Biegi Uliczne im. ks. kan. Stanisława Peplińskiego:

- kategoria kl. „0”

  II miejsce -  Błażej Szyca

- kategoria kl. I-II

  I miejsce -  Martyn Prochoń

  II miejsce -  Szymon Bielaszewski

  III miejsce -  Szymon Czapiewski

  IV miejsce - Weronika Noga

  V miejsce -  Małgorzata Toczek

- kategoria kl. III-IV

  I miejsce - Paulina Prekop

  II miejsce - Dominik Makowski

  V miejsce - Sandra Dahm

- kategoria kl. V-VI

  I miejsce - Amelia Fijał

 II miejsce -  Monika Dubiella

 

30.VI Edycja Konkursu „Żywot konia na Kociewiu”:

- kategoria – praca literacka

II miejsce -  Kinga Adrych

- kategoria – prace plastyczne

wyróżnienia:

Błażej Szyca

Justyna Kożuch

Marta Dąbrowska

Julia Bartwicka

Karolina Kosecka

 

31.Wojewódzki Konkurs Poezji i Prozy Kociewskiej:

- kategoria – proza i poezja śpiewana kl.IV-VI

II miejsce – Szymon Sroka

32.I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Powiatowym Konkursie „Fajki nie są z mojej bajki”

33.III miejsce dla „Lubichowskich Kociewiaków” w Międzywojewódzkim Festiwalu Szkolnych Zespołów Kociewskich Brzad”

 

34. X PIKNIK SPORTOWY:

 „Marsz po zdrowie”

- kategoria kl. „ O ’’

II miejsce - Błażej Szyca

- kategoria kl .I - II

II miejsce - Szymon Bielaszewski

III miejsce - Martyn Prochoń

IV miejsce - Małgorzata Toczek

V miejsce -  Weronika Noga

V miejsce - Szymon Czapiewski   

- kategoria kl .III - IV

I miejsce - Paulina Prekop

I miejsce - Dominik Makowski

IV miejsce - Marcel Świtoń  

- kategoria kl . V - VI

II miejsce -  Amelia Fijał 

III miejsce - Monika Dubiella

„Chód sportowy”

- kategoria kl . III – IV       

III miejsce - Martyna Wasielewska

- kategoria kl . V - VI

II miejsce - Bartosz Glazer

III miejsce - Kacper Chabowski

 

35.Laureaci III Konkursu Grafiki Komputerowej „Ja w Europie”:

- I grupa wiekowa

I miejsce - Matylda Kadow

III miejsce - Oliwia Lange

- II grupa wiekowa

II miejsce - Mateusz Damski

 

36.Regionalny Konkurs Plastyczny „Pomaluj moje Kociewie”:

III miejsce – Laurens Trepkowski

 

37. IV miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w „Ogólnopolskiej Olimpiadzie – Tropiciele”

 

38. Wyróżnienie dla Kingi Adrych za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

 

39. XVIII Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi:

- kategoria kl. V

III miejsce – Monika Dubiella


2010/2011

1. II miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Rejonowych Biegach Sztafetowych – kategoria chłopcy i dziewczęta

 

2. XIX Bieg Kociewski:

-w kategorii klas III-IV

II miejsce Monika Dubiella

III miejsce Amelia Fijał

- w kategorii klas V-VI

VII miejsce Piotr Kolasiński

Nagrodzeni zostali uczniowie, którzy znaleźli się w piętnastce:

Dominik Lewandowski, Bartosz Glazer, Wiktoria Górska, Szymon Wysocki i Przemysław Ejsmond.

 

3.I miejsce dla Klaudii Rzóski w III Kociewskim Konkursie Literackim im. Romana Landowskiego – kategoria recytacje  -  szkoły podstawowe klasy IV –VI - poezja

 

4. Weronika Warmbier – Mistrz Ortografii na Kociewiu -  VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny w kategorii wiekowej kl. IV-VI.

 

5. XX Uliczny Bieg „Mały Sambor” w Tczewie:

- uczniowie klas IV Monika Dubiella ,Dominik Lewandowski i Bartosz Glazer startowali z uczniami z klas V - VI i zajęli miejsca pod koniec I-szej dziesiątki co dla nich jest dużym sukcesem.

 

6. V Wojewódzkie Biegi Niepodległościowe o Puchar Wójta Gminy Smętowo

Osiągnięcia naszych uczniów:

- kl. I-III

II m. Maciej Adamowski

II m. Paulina Prekop

III m. Martyna Wasielewska

IV m. Dominik Makowski

V m. Adrian Hyż

VI m. Weronika Jabłońska

VI m. Mateusz Adamowski

- kl. IV – VI

V m. Amelia Fijał

 

7. Zimowe Grand Prix Sztumu

III m. Amelia Fijał

VI m. Dominik Lewandowski

VII m. Bartosz Glazer

VIII m. Dominik Makowski

IX m. Wiktoria Górska

X m. Jan Krysiak

XI m. Monika Dubiella i Maciej Adamowski

 

8.VII Pomorski Przegląd Zespołów Folklorystycznych im. Św. Andrzeja- Debrzno 2010

- II miejsce dla zespołu „Lubichowskie Kociewiaki

- III miejsce dla Anny Piesik w kategorii Solista dziecięcy

 

9. VII Ogólnopolski Konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek

Kolandy Lólków Naszych”

I miejsce - Anna Piesik w kategorii SOLISTA

II miejsce  - Zespół „Lubichowskie Kociewiaki” w kategorii ZESPOŁY

 

10. Wojewódzki konkurs wiedzy przyrodniczo-ekologicznej „Woda źródłem życia” dla klas III-IV szkoły podstawowej
I miejsce – Małgorzata Kaszubowska – kategoria kl. IV
finalistka
  - Agnieszka Litkowska – kategoria kl. III

11. II miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej  w międzyszkolnym konkursie czytelniczym „Podania i legendy polskie”

 

12. I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej  w międzyszkolnym konkursie matematycznym „Matematyczny Omnibus”

 

13. I miejsce dla Magdaleny Buniek w Rejonowych Eliminacjach XXVIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

 

14. Ogólnopolskie Biegi Przełajowe w Skórczu:

II miejsce -  Amelia Fijał

VI miejsce - Dominik Lewandowski

VII miejsce - Bartosz Glazer i Monika Dubiella

 

15.Cross Smętowski:

II miejsce -  Amelia Fijał

IV miejsce - Monika Dubiella

V miejsce -  Dominik Lewandowski

VI miejsce -  Bartosz Glazer

 

16. XII Zimowe Grand PRIX Sztumu /podsumowanie-klasyfikacja ogólna/:

III miejsce Dominik Lewandowski

IV miejsce Amelia Fijał

VII miejsce Monika Dubiella i Jan Krysiak

 

17.VII Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną:

- w kategorii klas I-III  - Laurens Trepkowski

- w kategorii klas IV-VI - Daria Ciemka

 

18. XXVIII Bieg Szpęgawski:

I miejsce -  Monika Dubiella kategoria kl. III-IV

II miejsce  - Amelia Fijał kategoria kl. III-IV

IV miejsce  - Paulina Prekop kategoria kl. III-IV

VI miejsce -  Dominik Lewandowski kategoria kl. III-IV

VI miejsce  - Aleksandra Konczyńska kategoria kl. I-II

 

19. Rejonowy konkurs wiedzy przyrodniczo-ekologicznej:

I miejsce  - Weronika Warmbier

II miejsce - Kinga Adrych

 

20. I miejsce dla PSP w Lubichowie w Międzyszkolnym Turnieju Bibliotecznym -  Spotkanie z lekturą - „Tajemniczy ogród”

 

21.Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubichowie:

jako zwycięzca   konkursu DBI 2011 - Przedstawienie dla najmłodszych uczniów na temat bezpieczeństwa w sieci pod tytułem „Przygody Plika i Foldera w sieci” ufundowane przez ZygZaki.com.pl

 

22. Rejonowy Konkurs Poezji i Prozy Kociewskiej

I miejsce – Magdalena Buniek w kategorii poezja i proza klas I-III

III miejsce Klaudia Rzóska w kategorii poezja i proza klas IV-VI

Magdalena Buniek jako laureatka konkursu rejonowego, została zakwalifikowana do konkursu wojewódzkiego.

 

23. V edycja rejonowego konkursu „Żywot konia na Kociewiu”:

 - II miejsce - Kinga Adrych (kategoria - konkurs fotograficzny)

 - II miejsce - Paweł Laskowski (kategoria - konkurs literacki).

 

24. II miejsce Magdalena Buniek w XXIX Wojewódzkim Konkursie „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską” w kategorii klas I-III.

 

25. Mistrzostwa Diecezji Pelplińskiej w biegach przełajowych:

 - w kategorii kl. I-III

I miejsce -  Paulina Prekop kl. III b

V miejsce -  Dominik Makowski kl. III b

 

26. XIX Bobowski Bieg Uliczny:

- II miejsce -  Paulina Prekop w kategorii kl. III-IV

 

27. XIV Bieg Uliczny im. Jana Kielasa:

- w kategorii kl.I-III

I miejsce -  Dominik Makowski

II miejsce - Paulina Prekop

III miejsce -  Maciej Adamowski

- w kategorii kl. IV-VI

III miejsce  - Amelia Fijał

 

28. VIII Biegi Uliczne im. ks. Kanonika Stanisława Peplińskiego:

- w kategorii kl. I-II

II miejsce -  Dominik Lewandowski

II miejsce -  Sandra Dahm SF Ocypel II

IV miejsce Szymon Czapiewski

V miejsce -  Agnieszka Błędzka

- w kategorii kl.I-III

I miejsce - Aleksandra Konczyńska

 - w kategorii kl.III-IV

I miejsce Monika Dubiella

II miejsce - Amelia Fijał

III miejsce -  Bartosz Glazer

IV miejsce - Paulina Prekop

 

29. XIV Bieg Uliczny im. ks. Senatora Feliksa Bolta:

- w kategorii kl. III-IV

I miejsce -  Amelia Fijał

II miejsce - Monika Dubiella

II miejsce - Dominik Lewandowski

III miejsce - Bartosz Glazer

IV miejsce -  Paulina Prekop

 

30. II miejsce dla zespołu regionalnego „Lubichowskie Kociewiaki” w IX. Międzywojewódzkim Festiwalu Szkolnych Zespołów Kociewskich „Brzad”

 

31. Wyróżnienie dla Pauliny Prekop - XXI Regionalnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Zielone Płuca Kociewia” organizowanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Kociewie” w Starogardzie Gdańskim

 

32. Wyróżnienie dla Pawła Laskowskiego w „I Międzyszkolnym Konkursie Grafiki Komputerowej – Jan Paweł II – odwaga świętości”

 

33. XII Bieg Papieski:

I miejsce -  Paulina Prekop

II miejsce -  Dominik Makowski

III miejsce -  Maciej Adamowski

VI miejsce -  Mateusz Adamowski

 

34. IX Piknik Sportowy – Marsz po zdrowie:

- w kategorii klas I-II ( biegi):

I miejsce  - Aleksandra Konczyńska

III miejsce -  Marcin Babiński

III miejsce - Sandra Dahm

IV miejsce -  Szymon Czapiewski

VI miejsce -  Karolina Kosecka

 - w kategorii klasy III-IV (biegi):

I miejsce  - Amelia Fijał

II miejsce -  Paulina Prekop

III miejsce -  Bartosz Glazer

V miejsce -  Dominik Makowski

- w kategorii klasy V-VI (chód sportowy):

IV miejsce Kamila Pielecka

- konkurs plastyczny pn. „Ruszaj się, bo zardzewiejesz”:

w kategorii klas I-III

I miejsce - Paulina Prekop

wyróżnienie - Anita Alfuth

w kategorii klas IV-VI

II miejsce - Piotr Kolasinski

wyróżnienie - Małgorzata Sommerfeld


2009/2010

1. I miejsce dla Anny Czapiewskiej w XXVII Biegu Mazurka Dąbrowskiego przy Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

 

2. II miejsce dla Mikołaja Dzienniaka w XXVII Biegu Mazurka Dąbrowskiego przy Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

 

3. IV miejsce dla SP w Lubichowie w  XXVII Biegu Mazurka Dąbrowskiego przy Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie

 

4.

- I miejsce Anna Czapiewska

- I miejsce Mikołaj Dzienniak

w „Mistrzostwach powiatu w indywidualnych biegach przełajowych”

 

5.

- I miejsce dla Anny Czapiewskiej w XV Kościerskich Biegach Ulicznych

w kategorii dziewcząt rocznik 1997-1998

- I miejsce dla Mikołaja Dzienniak w XV Kościerskich Biegach Ulicznych

w kategorii chłopców rocznik 1997-1998

- III miejsce dla Pauliny Prekop w XV Kościerskich Biegach Ulicznych

w kategorii dziewcząt rocznik 2001-2002

- III miejsce dla Macieja Adamowskiego w XV Kościerskich Biegach Ulicznych w kategorii chłopców rocznik 2001-2002

 

6. Weronika Warmbier - WICEMISTRZ ORTOGRAFII na Kociewiu

VII Powiatowy Konkurs Ortografii w kategorii wiekowej kl. IV-VI

 

7. XIX Uliczny Bieg „Mały Sambor” w Tczewie

 - I miejsce Anna Czapiewska

 - I miejsce Mikołaj Dzienniak

w swoich kategoriach wiekowych

 

8. IV Wojewódzkie Biegi Niepodległościowe o Puchar Wójta Gminy Smętowo:

kl. IV-VI

- I m. Anna Czapiewska

- I m. Mikołaj Dzienniak

kl. I-III

- II m. Maciej Adamowski

- III m. Monika Dubiella

- V m. Dominik Lewandowski

- VII m. Bartosz Glazer

 

9. GRAND  PRIX w kategorii Zespołów dziecięcych Folk 

dla LUBICHOWSKICH KOCIEWIAKÓW w VI Pomorskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych, Biesiadnych i Kapel Podwórkowych

im. św. Andrzeja - Debrzno 2009

-  I  miejsce w kategorii solista dziecięcy – Anna Piesik

-  I miejsce w kategorii solista dorosły – Szymon Schulz

10.Ogólnopolski konkurs Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych”:
 - I miejsce w kategorii solista – Anna Piesik
 - II miejsce w kategorii zespołu – Lubichowskie Kociewiaki

11.I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Międzyszkolnym Konkursie „Matematyczny Omnibus”

12. XXIII edycja konkursu „Mój las” – etap wojewódzki II kategoria wiekowa 

„Co wiem o pracy leśnika”

- III miejsce Kinga Adrych  i Karolina Sroka

 

13. I miejsce Anna Czapiewska na dystansie 1000 m w Grand Prix Włocławka

w biegach przełajowych

II miejsce Mikołaj Dzienniak  na dystansie 1000 m w Grand Prix Włocławka

w biegach przełajowych

 

14. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym

„PODANIA I LEGENDY POLSKIE”

Uczennice, które reprezentowały szkołę w konkursie:

- Bielaszewska Marta

- Prekop Paulina

- Tłoczyńska Jolanta

- Rzóska Klaudia

15. XI Zimowy Grand Prix Sztumu

I miejsce Anna Czapiewska

I miejsce Mikołaj Dzienniak

 

16. Kros Smętowski dnia 28 lutego 2010r. w Smętowie odbyły się zawody sportowe w biegach przełajowych

I miejsce Mikołaj Dzienniak

III miejsce Anna Czapiewska

 

17. XII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich

Osiągnięcia na szczeblu gminnym

I grupa młodsza od 6 do 8 lat

- Czubek Błażej

- Kluk Tomasz

II grupa średnia – od 9 do 12 lat

- Talaśka Anna

- Dubiella Justyna

- Czubek Marieta

 

18. Okręgowe Eliminacje XXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej:

II miejsce Klaudia Lewandowska II Oc. w kat. dzieci młodszych

wyróżnienie Małgorzata Kaszubowska III Oc. w kat. dzieci młodszych

II miejsce Szymon Sroka IV a w kat. dzieci starszych

wyróżnienie – Marieta Czubek V b w kat. dzieci starszych

 

19. XII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z Wydziałem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędów Wojewódzkich nt. „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”

Osiągnięcia na szczeblu powiatowym

II grupa średnia – od 9 do 12 lat

- Talaśka Anna V a

- Dubiella Justyna V b

 

20. Pomorski Konkurs Matematyczny – etap powiatowy:

III miejsce Jolanta Tłoczyńska III a

 

21. Pomorski Konkurs Ortograficzny – etap powiatowy:  

I miejsce Sebastian Sobisz III SF Ocypel  - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

 

22. Etap powiatowy XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień, woda-strażak zawsze rękę poda” :

nagrodzone zostały w grupie II prace Anny Talaśki i Justyny Dubielli .

 

23. VI Ogólnopolski Kociewski Konkurs na Pisankę Wielkanocną:

I miejsce Laurens Trepkowski w kategorii klas I-III szkół podstawowych

III miejsce Marieta Czubek w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych

 

24. Międzyszkolny konkurs matematyczny pod hasłem „Lubichowskie zmagania z matematyką” dla klas II i III:

w kategorii klas II

II miejsce Agnieszka Litkowska -  PSP w Lubichowie

III  miejsce Mateusz Mania - SF w Ocyplu

 

25.Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Świętym Jakubie-zakwalifikowanie

do etapu ogólnopolskiego:

Dzienniak Mikołaj kl. VI b

Kaliszewska Paulina kl. V b

Laskowski Paweł kl. V b

Pawłowski Oskar kl. V b

Wika Aleksandra kl. VI b

 

26. III miejsce dla PSP w Lubichowie  w XV edycji Turnieju Piłki Nożnej Orange Cup

 

27. Rejonowy Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”

- Anna Piesik kl. IVa -  wyróżnienie w kategorii prozy kociewskiej i poezji śpiewanej klas IV-VI

- Szymon Sroka kl. IVa -  II miejsce w kategorii poezji i prozy kociewskiej klas IV-VI ( zakwalifikowany do  konkursu wojewódzkiego finałowego)

 

28. III miejsce dla PSP w Lubichowie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt

29.I miejsce dla Anny Czapiewskiej  w Finale Wojewódzkim  XXXVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

 

30. V miejsce dla Mikołaja Dzienniaka w Finale Wojewódzkim XXXVIII Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych chłopców

 

31. XIX Żukowskie Biegi Przełajowe:

- I miejsce Anna Czapiewska - kategoria: bieg dziewcząt rocznika 1997

- I miejsce Mikołaj Dzienniak - kategoria: bieg chłopców rocznika 1997

- IV miejsce Paulina Prekop - kategoria: bieg dziewcząt rocznika 2001

- V miejsce Dominika Makowskiego - kategoria: bieg chłopców rocznika 2001

 

32. XIII Uliczne Biegi im. Jana Kielasa w Skarszewach

kl. I-III:

- I miejsce Amelia Fijał

- II miejsce Dominik Makowski

- III miejsce Maciej Adamowski

Kl. IV-VI:

- I miejsce Anna Czapiewska

- I miejsce Mikołaj Dzienniak

 

33. VII Biegi Uliczne im. ks. kan. S.Peplińskiego w Szlachcie:

- I miejsce Paulina Prekop – kategoria dziewcząt kl. I-II

- I miejsce Dominik Makowski – kategoria chłopcy kl.I-II

 

34. I miejsce dla PSP w Lubichowie w Międzyszkolnym Turnieju Bibliotecznym pod hasłem „Lektury szkolne- Akademia Pana Kleksa

 

35.V Ogólnopolski Konkurs Multimedialny – „Jan Paweł II – zwolennik sportu”:

- II miejsce – Karolina Olejniczak

- wyróżnienie – Aleksandra Wika

36.II miejsce dla PSP Lubichowo w Mistrzostwach Powiatu

w 4-Boju LA Dziewcząt

37. I miejsce dla Pauliny Buniek w Gminnym Konkursie Plastycznym

„Fajki nie są z mojej bajki”

 

38. VII Biegi Uliczne im. Ks. Kanonika St. Pelplińskiego

 w Szlachcie:

 kl. I-II

 - I miejsce – Paulina Prekop

 - I miejsce –  Dominik Makowski

 - V miejsce – Iga Makowska

kl. III-IV

- II miejsce – Amelia Fijał

kl. V-VI

- I miejsce – Anna Czapiewska

39. II  miejsce dla Pauliny Buniek w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Fajki są nie z mojej bajki”

40. XIX Ogólnopolskie Żukowskie Biegi Przełajowe:

I miejsce -  Anna Czapiewska kl. VI

I miejsce -  Mikołaj Dzienniak kl. VI

IV miejsce -  Paulina Prekop kl. II

IV miejsce -  Monika Dubiella kl. III

IV miejsce -  Dominik Lewandowski kl. III

V miejsce -  Dominik Makowski kl. II

V miejsce -  Amelia Fijał kl. III

VI miejsce -  Patryk Glazer kl. III

VI miejsce -  Patrycja Kaliszewska kl. II

 

41. I Powiatowy Konkurs Tańca Współczesnego i Nowoczesnego I:

II miejsce Paulina Prekop w kategorii solistki do lat 15
w stylu Michaela Jacksona

 

42. VIII Piknik Sportowy – Marsz po zdrowie – Osieczna 2010

kl. I-II

I m. Paulina Prekop

II m. Martyna Wasielewska

II m. Dominik Makowski

III m. Maciej Adamowski

IV m. Weronika Jabłońska

V m. Mateusz Adamowski

kl. III-IV

III m. Amelia Fijał

V m. Monika Dubiella

kl. V-VI

I m. Anna Czapiewska

I m. Mikołaj Dzienniak

Chód sportowy

kl. III-IV

III m. Monika Dubiella

III m. Mateusz Damski

IV m. Weronika Dubiella

IV m. Marcin Bednarski

V m. Karolina Dubiella

kl. V-VI

II m. Tomasz Wrycza

 

43. Ogólnopolski Konkurs o Świętym Jakubie w Łebie

II m. Paweł Laskowski

III m. Aleksandra Wika

 

44. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny o Świętym Jakubie:

- III miejsce – Paulina Przekop

- wyróżnienie – Weronika Chyrek

                          Filip Ciemka

 

45. III m. Mateusz Graban w VI Corocznym Turnieju Tenisa Stołowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” w kategorii szkół podstawowych

 

46.XVI Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie

Anna Czapiewska, Amelia Fijał i Mikołaj Dzienniak

II miejsce – Anna Czapiewska kl.VI

XI miejsce – Mikołaj Dzienniak kl.VI

XII miejsce – Amelia Fijał  kl.III

 

 

 


2008/2009

1. 1. m. dla Anny Czapiewskiej w XXVI Biegu Mazurka Dąbrowskiego

 

2. 1. m. dla Anny Czapiewskiej w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

3.  1. m. dziewcząt i 2. m. chłopców w Mistrzostwach Rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

4.  4. m. dziewcząt i 5. m. chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych

 

5. 1. m. dla Anny Czapiewskiej w XVII Biegu Kociewski  

 

6. 1. m. dla Anny Czapiewskiej w XIV Kociewskich Biegach Ulicznych dziewcząt w kategorii wiekowej 96-97

 

7. 2. m. dla PSP Lubichowo w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Wiejskich Podstawowych

 

8. 2. m. dla PSP Lubichowo w Mistrzostwach Rejonu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców Szkół Wiejskich Podstawowych

 

9. III BIEGI NIEPODLEGŁOŚCIOWE O PUCHAR WÓJTA GMINY SMĘTOWO

1. m. dla Anny Czapiewskiej w biegu na 700 m

2 m. dla Damiana Szulc w biegu na 1000 m

3. m. dla Mateusza Pazdy w biegu na 300 m

5. m. dla Sandry Kaszubowskiej na 300 m

 

10. XVIII Uliczny Bieg Sambora

1. m. Anna Czapiewska wśród uczniów szkół podstawowych

4. m. Mikołaj Dzienniak

11. XVIII Bieg Niepodległości w Malborku

1. m. Anna Czapiewska w kategorii kl. V-VI

4. m. Mikołaj Dzienniak  w kategorii kl. V-VI

 

12. V Pomorski przegląd Zespołów Folklorystycznych im. Św. Andrzeja Debrzno 2008 – zespół „Lubichowskie Kociewiaki”

1. wyróżnienie w kategorii: Zespoły (grupa starsza)

1. m. w kategorii: Zespoły grupa młodsza)

Artur Czapiewski 1. wyróżnienie w kategorii: Solista

Anna Piesik 2. wyróżnienie w kategorii: Solista

Szymon Schulz 3. m. w kategorii: Solista

 

13. Dyplom finalisty czwartej edycji konkursu „Czysty Las” w roku szkolnym 2007/2008.

 

14. 2. m. dla Kingi Adrych i wyróżnienie dla Karoliny Sroka w XVII Kociewskim Konkursie Plastycznym na najciekawszą szopkę Bożonarodzeniową w kategorii klas I-III.

 

15. Dyplom dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie za udział w III Ogólnopolskim Konkursie „Magiczna Łuska Pana Karpia”. Wyróżnienie w kategorii „Klas 5” dla Jakuba Tłokińskiego w konkurencji literackiej III Ogólnopolskiego Konkursu „Magiczna Łuska Pana Karpia”.

 

16. 2. m. w V Ogólnopolskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych” – zespół „Lubichowskie Kociewiaki”

2. m. w kategorii: Zespoły

Anna Piesik wyróżnienie w kategorii: Solista

 

17. 3. m.  w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Chłopców (dla Szkoły Podstawowej w Lubichowie)

 

18. 3. m. w Mistrzostwach Rejonu w Mini Piłce Ręcznej Dziewcząt (dla Szkoły Podstawowej w Lubichowie)

 

19. 1. m.  dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Międzyszkolnym Konkursie Czytelniczym „Legendy Warszawskie” Wielki Bukowiec.

 

20. II Pomorski Konkurs Matematyczny kl. III na szczeblu gminy

  1. m. Weronika Warmbier  SF w Ocyplu

  3. m. Kinga Adrych PSP Lubichowo

 

21. X Jubileuszowy Zimowy Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych w kategorii klas IV i młodsi

2. m. Piotr Kolasiński

5. m. Tomasz Wrycza

w kategorii klas V-VI

1. m. Anna Czapiewska

3. m. Adrian Różyński

4. m. Mikołaj Dzienniak

 

22. Wyróżnienie dla Kingi Adrych w kategorii klas I-III szkół podstawowych w V Kociewskim Konkursie Plastycznym „Stacja Drogi Krzyżowej”

 

23. Nagroda dla Darii Ciemka w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych w V Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną

 

24. Zwycięstwo uczennicy Anny Czapiewskiej w kategorii dziewcząt szkół podstawowych w biegu na 1000 m. w Wojewódzkich Indywidualnych Biegach Przełajowych

 

25. I miejsce w szkole w kategorii „Maluch” dla Kingi Adrych w ogólnopolskim konkursie plastycznym TĘCZA

 

26. I miejsce w szkole w kategorii „Młodzik” dla Rafała Wryczy w ogólnopolskim konkursie plastycznym TĘCZA

 

27. XXVI Bieg Szpęgawski

osiągnięcia naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:

kl. I-III

IV m Dominik Lewandowski

V m Paulina Babińska

Kl. III-IV

II m Piotr Kolasiński

V m Bartosz Babiński

XIII m Maciej Lewandowski

Kl. V-VI

I m Anna Czapiewska

IV m Mikołąj Dzienniak

VII m Sandra Połczyńska

VIII m Maciej Lewandowski

IX m Adrian Różyński

XII m Angelina Lipka

 

28. Nagroda dla  Darii Ciemka w kategorii klas IV-VI szkół podstawowych w V Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną

 

29. Dyplom za udział Szkoły Podstawowej w Lubichowie za udział w Powiatowym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego 

 

30. I miejsce dla Joanny Ossowskiej i III miejsce dla Szymona Krajewskiego w rejonowym konkursie wiedzy przyrodniczo-ekologicznej w Starogardzie Gd.

 

31. XII Biegi im. Ks. Senatora Feliksa Bolta

 kl. III-IV

I m Piotr Kolasiński

II m Bartosz Babiński

kl. V-VI

I m Anna Czapiewska

II m Mikołaj Dzienniak

III m Maciej Lewandowski

VI m Adrian Różyński

 

32. XVIII  OGÓLNOPOLSKIE ŻUKOWSKIE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

  kl. I

II m Dominik Makowski

III m Maciej Adamowski

V m Paulina Prekop

VI m Patrycja Kaliszewska

kl. III

VI m Mateusz Damski

kl. IV

III m Piotr Kolaskiński

IV m Bartosz Babiński

kl. V

Im Anna Czapiewska

III m Mikołaj Dzienniak

kl. VI

V m Maciej Lewandowski

 

33. XXVIII Rejonowy Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”

I m  Anna Piesik w kategorii prozy i poezji śpiewanej klas I-III

I m Artur Czapiewski w kategorii prozy i poezji śpiewanej klas IV-VI

I m Szymon Sroka w  kategorii poezji i prozy klas I-III

 

34. XII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa

I m Anna Czapiewska  w kategorii II urodzeni w latach 1996-1998

III m Mikołaj Dzienniak w kategorii II urodzeni w latach 1996-1998

 

35. „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU” – Huta Kalna

I miejsce Kacper Osowski w III edycji konkursu fotograficznego „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU” w kategorii szkół podstawowych

II miejsce Paweł Laskowski w III edycji konkursu literackiego „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU” w kategorii  proza, szkoły podstawowe

wyróżnienie dla Bartłomieja Pstrąga w III edycji konkursu literackiego „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU” w kategorii  proza, szkoły podstawowe

wyróżnienie dla Piotra Kolasińskiego w III edycji konkursu literackiego „ŻYWOT KONIA NA KOCIEWIU” w kategorii  proza, szkoły podstawowe

 

36. I miejsce Kinga Adrych w etapie powiatowym Pomorskiego Konkursu Matematycznym dla uczniów klas III szkół podstawowych

 

37. III miejsce Weronika Warmbier w XXVI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym uczniów klas III

Podziękowanie dla Agnieszki Dąbrowskiej za udział w XXVI Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym uczniów klas III

 

38. Dyplom dla Kingi Adrych za udział w Pomorskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III szkół podstawowych

Dyplom dla Weroniki Warmbier za udział w Pomorskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas III szkół podstawowych

 

39. XVII Bobowski Bieg Uliczny w kategorii uczniów kl. III-V

I m Anna Czapiewska

II m Mikołaj Dzienniak 

 

40. XII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa

 w kategorii klas IV-VI

I m Anna Czapiewska

III m Mikołaj Dzienniak

 

41. I m Joanna Ossowska w kategorii klas szóstych POWIATOWEGO KONKURSU „FAJKI SĄ NIE Z NASZEJ BAJKI”

 I m Magda Pieniążek w kategorii klas piątych POWIATOWEGO KONKURSU „FAJKI SĄ NIE Z MASZEJ BAJKI”

 

42. Wojewódzki Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”

III m Anna Piesik w kategorii prozy i poezji śpiewanej klas I-III

II m Szymon Sroka w kategorii poezji i prozy klas I-III

43. Wojewódzkie Biegi Przełajowe

II m Piotr Kolasiński w kategorii kl. III-IV  dystans 800 m

III m Paulina Prekop w kategorii kl. I-II dystans 400 m

II m Magdalena Szramka w kategorii kl. V-VI dystans 800 m

 

44. Wyróżnienie dla Moniki Kuśnierz w IX Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej

Podziękowanie dla PSP w Lubichowie za udział  w IX Powiatowym Przeglądzie

Piosenki Niemieckiej i Angielskiej

 

45. VI Biegi Uliczne im. Ks. Kanonika Stanisława Peplińskiego w Szlachcie

kl. I-II

II m Monika Dubiella                        II m Maciej Adamowski

III m Paulina Prekop                        III m Dominik Lewandowski

                                                        VI m Adrian Hyż

kl. III-IV

IV m Kamila Pielecka                       I m Bartosz Babiński

V m Marieta Czubek                        III m Tomasz Wrycza

                                                        IV m Maciej Ejsmon 

kl. V-VI

I m Anna Czapiewska                      II m Mikołaj Dzienniak

IV m Magdalena Szramka               III m Maciej Lewandowski

 

46.XIV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”

 kl. I-II

III m Paulina Prekop

Vm Monika Dubiella                       III m Maciej Adamowski

kl. III-IV

II m Piotr Kolasiński

III m Bartosz Babiński

VI m Tomasz Wrycza

kl. V-VI

I m Anna Czapiewska

II m Magdalena Szramka                 III m Mikołaj Dzienniak

 

47. III miejsce dla PSP w Lubichowie w Mistrzostwach Powiatu w 4-Boju LA Chłopców Szkół Podstawowych

III miejsce dla PSP w Lubichowie w Mistrzostwach Powiatu w 4-Boju LA Dziewcząt Szkół Podstawowych

 

48. II miejsce dla PSP w Lubichowie w Mistrzostwach Powiatu w ‘5” Piłkarskich Chłopców Szkół Podstawowych.

 

49.  I miejsce w konkursie ekologicznym pod hasłem Dbajmy o środowisko – to takie proste” dla drużyny:

 Kinga Adrych, Roksana Eliasz, Mateusz Pazda, Dominik Troka, Jakub Wegenek

 

50. XII Międzynarodowy Festiwal „Familia” - Tczew 2009

III miejsce dla zespołu „Lubichowskie Kociewiaki” oraz Puchar Przechodni i nagroda rzeczowa Dziennika Bałtyckiego

uczniowie, którzy brali udział w przeglądzie:

1. Angelina Lipka V c

2. Monika Piesik IV b

3. Anna Piesik III a

4. Edyta Pilacka III a

5. Karolina Cichon III a

6. Szymon Sroka III a

7. Patryk Sroka II a

8. Zofia Piesik I a

 

51. DYPLOM dla Weroniki Warmbier za bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE dla Pawła Laskowskiego za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

WYRÓŻNIENIE dla Oskara Pawłowskiego za uzyskany wynik w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

 

52.”VII Piknik Sportowy – Marsz po zdrowie”

kl. I-II

I m Amelia Fijał

II m Paulina Prekop

III m Weronika Dubiella

IV m Martyna Wasielewska

V m Maciej Adamowski

VI m Dominik Makowski

kl. III-IV

II m Bartosz Babiński

III m Piotr Kolasiński

V m Kamila Pielecka

VI m Marieta Czubek

kl. V-VI

I m Anna Czapiewska

II m Mikołaj Dzienniak

V m Magdalena Szramka

Chód sportowy

kl. III-IV

II m Maciej Ejsmond

IV m Weronika Wittka

IV m Mateusz Damski

kl. V-VI

I m Sandra Połczyńska

III m Sebastian Matysiak

V m Patrycja Wróblewska

 

53. II Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Dyplom dla Macieja Ejsmonda za uzyskanie wysokiego wyniku (113,3 pkt) i zdobycie   nagrody w II Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Dyplom dla Pawła Laskowskiego za uzyskanie wysokiego wyniku (112,0 pkt) i zdobycie      nagrody w II Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Dyplom dla Przemysława Wiki za uzyskanie wysokiego wyniku (104,0 pkt) i zdobycie  nagrody w II Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

 

54. XV Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie

W imprezie wzięło udział około 3 tys. uczniów z całej Polski reprezentujących 70 miast. Wśród nich było 5 uczestników z naszej szkoły.

I miejsce na 600 m Anna Czapiewska – nagroda wyjazd na wycieczkę do Paryża i puchar

IV m Mikołaj Dzienniak w swojej kategorii wiekowej

VI m Bartosz Babiński w swojej kategorii wiekowej

XII m Piotr Kolasiński w swojej kategorii wiekowej

XVIII m na 1000 m Maciej Lewandowski

55. 18 czerwca 2009r. odbyły się w Warszawie IV Międzynarodowy Wielomecz Państw Europy Wschodniej i Krajów Nadbałtyckich. W reprezentacji Polski po raz drugi wystąpiła uczennica kl. V PSP Lubichowo Anna Czapiewska, która zwyciężyła w biegu na 600 m.

56. VI  Międzywojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Folklorystycznych „Brzad”
Osiągnięcie zespołów:
I miejsce „Lubichowskie Kociwiaki”
II miejsce „Lubichowskie Gzuby” (grupa młodsza)
Agata Nierzwicka indywidualna nagroda specjalna za wyjątkową prezentację swoich umiejętności scenicznych.


2007/2008

1. 1. m. dla zespołu „Lubichowskie Kociewiaki” w Wielkim Finale Przeglądu Zespołów Folklorystycznych – Skórcz 2007.

 

2. 1. m. Anna Czapiewska (kl. IVa) w XXV Biegu Mazurka Dąbrowskiego Dąbrowskiego

    3. m. Adam Szefer (kl. VIb) w XXV Biegu Mazurka Dąbrowskiego

 

32. m. w klasyfikacji drużynowej szkół w kategorii „szkoły podstawowe” w XXV Biegu Mazurka Dąbrowskiego

 

4. 1. m. dziewcząt w mistrzostwach rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kaliskach

    1. m. chłopców w mistrzostwach rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Kaliskach

 

5. 3. m. Natalia Dzienniak i 4. m. Adam Szefer w Powiatowych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

 

6. 1. m. Natalia Dzienniak (kat. dziewczęta SP) i 1.m. Adam Szefer (kat. chłopcy SP) w XVII Biegu „Mały Sambor” w Tczewie

 

7. 1 m. dziewcząt (kat. kl. IV- VI SP) w IX Biegu Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Morzeszczyn

    2. m. dziewcząt (kat. kl. I - III SP) w IX Biegu Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Morzeszczyn

    4. m. chłopców (kat. kl. I - III SP) w IX Biegu Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Morzeszczyn

 

8. 2. m. dla zespołu "Lubichowskie Kociewiaki" w IV Pomorskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych im. św. Andrzeja – Debrzno 2007.

    1. m. Artur Czapiewski w kategorii solista w IV Pomorskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych im. św. Andrzeja – Debrzno 2007.

    3. m. Anna Piesik w kategorii solista w IV Pomorskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych im. św. Andrzeja – Debrzno 2007.

 

9. Nagroda dla Pauliny Pilackiej w kategorii SP kl. IV – VI  w Kociewskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobrazy Kociewia – tradycje i współczesność”

 

10. Wicemistrz ortografii na Kociewiu – Weronika Warmbier z SF Ocypel w V Powiatowym Konkursie Ortograficznym w kategorii wiekowej kl.I – III.

 

11.  2 i 4 m. dla zespołu uczniów  (P.Pilacka. M.Chince, K.Nierzwicka, A.Szefer) za komiks i opowiadanie w  konkursie wojewódzkim „Dookoła Afryki – Afrykańskie przyrodnicze abc”.

 

12. Wyróżnienie dla Weroniki Dubielli w kat. klas I-III szkół podstawowych w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kociewską Kartkę Pocztową o Tematyce Bożonarodzeniowej.

 

13. 1.m. Adama Szefera (kat. szkoły podstawowe) w Ogólnopolskim Biegu Urodzinowym Gdyni.

 

14. 1.m. dla Katarzyny Nierzwickiej

       2.m. dla Bartłomieja Pstrąga

       3.m. dla Joanny Osowskiej

w kategorii "plastyka klasy IV – VI"

       2.m. dla Agnieszki Stawickiej

w kategorii "poezja klasy IV – VI"

w III Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Poetyckim „Wsłuchując się w ciszę”

 

15. 1.m. zespołu (K.Adrych, M.Hildebrandt, M.Pazda, M.Gibas) PSP Lubichowo w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Spotkanie z baśnią Janiny Porazińskiej”

 

16. 1.m. Anna Czapiewska (dz. III – IV),
1.m. Mikołaj Dzienniak (ch. III-IV),
3.m. Natalia Dzienniak (dz. V-VI),
3.m. Adam Szefer (ch. V-VI)
w IX Zimowym Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych organizowanych przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku i Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Sztumie

 

17. 1.m. Anna Czapiewska (dz. III- V),
4.m. Natalia Dzienniak (dz. V-VI),    
5.m. Adam Szefer (ch. V-VI),
6.m. Mikołaj Dzienniak (ch. III-IV)

w 43. Ogólnopolskich Biegach Przełajowych w Skórczu.

 

18. 1.m. Kinga Adrych  (w kat. I-III),  
2.m. Małgorzata Sommerfeld  (w kat.I-III),
1.m. Paulina Pilacka (w kat.IV-VI)

w IV Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną

Wyróżnienie Kamil Połom w IV Kociewskim Konkursie Plastycznym "Stacje Drogi Krzyżowej"

 

19. 2.m Adam Szefer w kategorii klas szóstych w konkursie plastyczno - literackim

„Czysta energia dla mnie, dla domu, dla środowiska” - organizator ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Gdańsku.

 

20. XXVII Rejonowy Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”

     1.m. Anna Piesik w kat. prozy i poezji śpiewanej kl. I-VI

     1.m. Artur Czapiewski kat. prozy i poezji śpiewanej klas I- VI

     1.m. Szymon Sroka kat. prozy i poezji w kl. I – III

     Wymienieni powyżej uczniowie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.

 

21. 2.m. dla zespołu uczniów (M.Piotrowska, M.Chince, P.Pilacka, K.Piotrowska) w międzyszkolnym konkursie bibliotecznym „Spotkanie z lekturą – Ania z Zielonego Wzgórza”.

 

22. XXV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny kl. III w Starogardzie Gdańskim udział wzięło 37  uczestników. Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca :

        10. m Oskar Pawłowski  23,5 pkt

        12. m Maciej Ejsmond 22,5 pkt

                 Paweł Kosecki 18, 5 pkt

                 Ewa Warmbier  18,5 pkt

23. XI Biegi Uliczne im. Jana Kielasa w Skarszewach

 w kat. kl. I-III

      2. m. Piotr Kolasiński

 w kat. kl. IV-VI

     1. m. Natalia Dzienniak

    1. m. Adam Szefer

     3. m. Anna Czapiewska

     9. m Mikołaj Dzienniak w rywalizacji ze starszymi kolegami

 

24.  2. m dla Joanny Adrych

      3. m dla Kingi Adrych

w II edycji konkursu fotograficznego „Żywot konia na Kociewiu ”w kategorii szkół podstawowych

       wyróżnienie dla Aleksandry Wilkowskiej w II edycji konkursu plastycznego

        „Żywot konia na Kociewiu ‘” w kategorii kl. IV-VI szkół podstawowych       

       3. m dla Klaudii Zielińskiej w II edycji konkursu plastycznego ’’Żywot konia na Kociewiu” w kategorii kl. I-III szkół podstawowych.

 

25. 1. m Marleny Chince

      2. m Kamili Jakubczak

      Wyróżnienie dla Natalii Małeckiej w konkursie plastycznym pt. „MNIE TO NIE KRĘCI" w kategorii klas 4 - 6 szkoły podstawowej      

 

24. XXVI Wojewódzki Konkurs „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewska”

       1.m Artur Czpiewski w kategorii prozy i poezji śpiewanej klas I-IV

       2. m Anna Piesik w kategorii prozy i poezji śpiewanej klas I-VI

      1. m Szymon Sroka  w kategorii poezji i prozy klas I-III    

        

25. 2. m Katarzyna Nierzwicka

       Wyróżnienie  dla Adama Szefera

      w Finale III Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Edukacyjnego

      „ŚWIAT  JAK  WIELKI  TALERZ"

 

26. 3. miejsce dla drużyny z klasy VI b (Katarzyny Nierzwickiej, Pauliny Pilackiej, Adama Szefera, Marleny Chince) w finale VI Wojewódzkiego Turnieju Klas „Ekologiczne skutki hałasu”.    

 

27.  V Biegi Uliczne Im. ks. Kanonika Stanisława Peplińskiego w Szlachcie

       Osiągnięcia naszych sportowców:

    kl. I-III - 4. m. Mateusz Pazda

    kl. III-IV - 1. m. Anna Czapiewska, 2. m. Aleksandra Błędzka, 2. m. Mikołaj Dzienniak, VI m. Sebastian Matysiak

    kl. V-VI - 1. m. Natalia Dzienniak, 1. m. Adam Szefer

 

28. 4. m. dla PSP w Lubichowie w Mistrzostwach Powiatu w 4-boju LA chłopców- Skórcz.

 

29. Wyróżnienie dla:

Klaudii Zielińskiej, Rafała Wryczy i Moniki Kuśnierz w XVIII Regionalnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej p. „Najciekawsze miejsce mojej okolicy”.

 

30. 3. m. Przemysława Tołczyka w II Ogólnopolskim Konkursie Prezentacji Multimedialnych „Ludzkie oblicze Jana Pawła II”.

 

31. 3. m.  uczniów PSP w Lubichowie w III Międzyszkolnym Turnieju Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby w Zelgoszczy.

 

32. 3. m. Natalia Dzienniak, VI m. Adam Szefer w Wojewódzkich Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Sztumie.

 

33. 1.m. w Rejonowych Mistrzostwach w 4-boju LA chłopców w Kaliskach (A. Szefer, R. Rózga, S. Rózga, S. Kuśnierz, M. Rombalski, M. Lewandowski)

 

34. Finał XIV edycji Czwartków Lekkoatletycznych - nieoficjalne mistrzostwa Polski do lat 13:

    1. m. Anna Czapiewska

    6. m. Adam Szefer

    9. m. Natalia Dzienniak

 

35. 1. m. Anny Czapiewskiej w III Międzynarodowym Mityngu Lekkoatletycznym w Warszawie.

 


2006/2007

I semestr

  1. VII miejsce Kazimierz Czaja w kategorii chłopców na 1000m  - XXIV Bieg Mazurka Dąbrowskiego w Będominie
  2. I miejsce dziewcząt  i 1 m. chłopców w mistrzostwach rejonu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Kaliska 28.09.2006
  3. VI miejsce (na 59 uczestników) Kazimierz Czaja w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych, Skarszewy 03.10.2006
  4. XV Bieg Kociewski (07.10.2006) – imprezy towarzyszące

- Dziewczęta klas I-II        V miejsce Monika Piesik

- Dziewczęta klas III-IV     III miejsce Anna Czapiewska

- Chłopcy klas V-VI          V miejsce Adam Szefer

  1. I miejsce Anny Czapiewskiej w kategorii wiekowej klas I-III w XII Biegu Cystersów, Pelplin 14.10.2006
  2. II miejsce w Rejonowych Eliminacjach Halowej Piłki Nożnej Chłopców, Osieczna 20.10.2006
  3. III miejsce Artura Czapiewskiego w kategorii solista dziecięcy w „III Pomorskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych i Biesiadnych im.św. Andrzeja – Debrzno 2006”
  4. II miejsce zespołu Lubichowskie Kociewiaki w kategorii dziecięcy zespół folklorystyczny w „III Pomorskim Przeglądzie Zespołów Folklorystycznych i Biesiadnych im.św. Andrzeja – Debrzno 2006”
  5. I miejsce A.Czapiewski w kategorii dziewcząt 8-10 lat w X Biegu Niepodległości w  Łubiance koło Torunia.
  6. IV miejsce A.Szefera w kategorii chłopów 11-13 lat w X Biegu Niepodległości w  Łubiance koło Torunia.
  7. Udział Zespołu Lubichowski Kociewiaki w zjeździe Trójmiejskiego Klubu Kociewiaków.
  8. Udział w Przeglądzie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej „Ocalmy od zapomnienia”
  9. III miejsce Anny Piesik w Kociewskim Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Krajobraz Kociewia- tradycje i współczesność”.
  10. Zakwalifikowanie się A.Nierzwickiej i P.Dunajskiego do etapu rejonowego konkursu „Matematyka z przyrodą”.
  11. I miejsce dla PSP Lubichowo w wojewódzkim konkursie „Szkoła przyjacielem pomorskich lasów”.
  12. I miejsce M.Chince i P.Kowalczyka w wojewódzkim konkursie plastycznym „Las-zielony skarbiec Polski”.
  13. I miejsce Paweł Dunajski i  III miejsce Julita Tołczyk w II Wojewódzkim Konkursie „Odetchnij wonią lasów” w kategorii poezja.
  14. I miejsce  Damian Błędzki,  II miejsce Szymon Kwaśniewski i wyróżnienie Daria Michna w  II Wojewódzkim Konkursie „Odetchnij wonią lasów” w kategorii plastyka.

II semestr

20. Zakwalifikowanie do finału Wojewódzkiego Konkursu Ekologiczno – Przyrodniczego „Świat jak wielki talerz” uczniów: Paweł Piesik, Szymon Kwaśniewski.
21. 1. miejsce – Paweł Piesik. 6. miejsce Szymon Kwaśniewski w finale II Wojewódzkiego Konkursu Ekologiczno – Przyrodniczego „Świat jak wielki talerz”.
22. 1. miejsce – Szymon Sroka z kl. I a w kategorii klas I- III, 1. miejsce - Agata Nierzwicka z kl. VI c w kategorii klas IV – VI, wyróżnienie -  Magdalena Szramka z kl. IV c w kategorii klas IV – VI w klasyfikacji rejonowej Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Prozy i Poezji Polskiej.
23. Mikołaj Dzienniak, kl. III b - zakwalifikowanie do trzeciego (ogólnopolskiego) etapu konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "W Polsce bije serce świata" w kategorii "rysunek".
24. Michał Piesik klasa V b - 2. miejsce w III Kociewskim Konkursie na Pisankę Wielkanocną (kat. klasy IV - VI).

25. Anna Piesik 1. miejsce, Marcin Bednarski 2.miejsce (z kl. I a) w Gminnym Konkursie Plastycznym „Ks. Kardynał Stefan Wyszyński” w kategorii kl. I – III

26. IV miejsce dla Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Powiatowym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

27. I miejsce dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubichowie w Międzyszkolnym Konkursie "Zabawy z językiem angielskim”.   
28. III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Bibliotecznym „Lektury szkolne – Pinokio
29. I miejsce A.Nierzwicka w konkursie „Recytujemy Poezję i Prozę Kociewską”
30. I miejsce A.Czapiewskiego w konkursie „Recytujemy Poezję i Prozę Kociewską” w kategorii poezji śpiewanej i prozie
31. Wyróżnienie dla A.Piesik w XVII Regionalnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej „MÓJ AUTORYTET” 
32. I m. A.Czapiewska, II m. J.Pstrąg,  III m. A.Stawicka, IV m. K.Berendt w kategorii klas III- V w XV Bobowskim Biegu Ulicznym
33. I m. A.Czapiewska, V m. J.Klesz w kategorii klas I - III;  V m. A.Stawicka, VI m. J.Pstrąg  w kategorii klas IV – VI w X Biegu Ulicznym w Skarszewach
34. I m. J.Klesz, IV m. K.Pielecka, V m. T.Wrycza i M.Piesik w kategorii klas I – II; I m. A.Czapiewska w kategorii klas III – IV; I m. N.Dzienniak, III m. K.Czaja, V m. J.Pstrąg w kategotii klas V – VI w IV Biegach Ulicznych w Szlachcie
35. I m. S.Połczyńska, III m. K.Olejniczak, IV m. R.Wrycza w kategorii klas III – IV; IV m. K.Berendt i A.Szefer w kategorii klas V – VI w chodzie sportowym podczas V Pikniku Sportowego „Marsz i bieg po zdrowie” w Osiecznej
36. I m. J.Klesz, IV m. T.Wrycza, V m. K.Pielecka, VI m. M.Piesik w kategorii klas I – II; I m. A.Czapiewska w kategorii klas III – IV; IV m. N.Dzienniak, V m. A.Szefer, VI m. K.Czaja w biegach podczas V Pikniku Sportowego „Marsz i bieg po zdrowie” w Osiecznej
37. I m. Lubichowskich Kociewiaków oraz  III m. Lubichowskich Gzubów w IV Międzywojewódzkim Festiwalu Szkolnych Zespołów Kociewskich „Brzad”

38. Certyfikat  Polskiego Towarzystwa Dysleksji "Program Edukacyjny-Terapeutyczny ORTOGRAFFITI"

39. I m. A. Szefer i II m. A. Czapiewska w cyklu zawodów „Lekkoatletyczne czwartki” w Gdańsku.

40. VII m. A. Szefer i VIII m. A. Czapiewska w XIII Finale Ogólnopolskim „Lekkoatletyczne czwartki” w Warszawie

 


2005/2006

I semestr

  1. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Spotkanie z baśnią J. Ch. Andersena”.
  2. II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w zapasach w stylu wolnym.
  3. II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej w zapasach w stylu wolnym.
  4. Nagroda Specjalna. II Pomorski Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Biesiadnych i Kapel Podwórkowych Im. Św. Andrzeja – Debrzno 2005, Kategoria: solista.
  5. Nagroda Specjalna. II Pomorski Przegląd Zespołów Folklorystycznych, Biesiadnych i Kapel Podwórkowych Im. Św. Andrzeja – Debrzno 2005, Kategoria: Zespół Folklorystyczny.
  6. II miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastyczno poetyckim „Dlaczego wolę piaszczyste drogi od lśniących asfaltów” w kategorii: plastyka, grupa wiekowa: szkoła podstawowa kl. IV-VI.
  7. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastyczno poetyckim „Dlaczego wolę piaszczyste drogi od lśniących asfaltów” w kategorii: plastyka, grupa wiekowa: szkoła podstawowa kl. IV-VI.
  8. III miejsce w Wojewódzkim Konkursie plastyczno poetyckim „Dlaczego wolę piaszczyste drogi od lśniących asfaltów” w kategorii: poezja, grupa wiekowa: szkoła podstawowa kl. IV-VI.
  9. I miejsce w III Powiatowym Konkursie Ortograficznym w kategorii wiekowej kl. IV-VI.
  10. V miejsce PSP Lubichowo w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt Szkół Podstawowych.
  11. I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Kociewskich Kolęd i Pastorałek „Kolandy Lólków Naszych”.
  12. I miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Rejonu w Drużynowych Biegach Przełajowych.
  13. I i II miejsce w XIV Biegu Kociewskim.
  14. XII Przegląd Kociewskich Zespołów Folklorystycznych ku Czci Władczyni Kociewia w Piasecznie – Nagroda Ministra Kultury
    oraz Mieszkańców Piaseczna dla zespołu Lubichowskie Kociewiaki
    za zajęcie III miejsca.

II semestr

  1. II miejsce w finale wojewódzkim konkursu przyrodniczo-ekologicznego „ŚWIAT JAK WIELKI TALERZ”.
  2. II miejsce w Okręgowych Eliminacjach XXIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej w kat. dzieci młodszych
  3. IV miejsce w finale wojewódzkim konkursu przyrodniczo-ekologicznego „ŚWIAT JAK WIELKI TALERZ”.
  4. VIII miejsce w kategorii dziewczęta klasy III – IV „XXIII BIEGU  SZPĘGAWSKIEGO”.
  5. I, II i VIII miejsce w kategorii chłopcy klasy III – IV „XXIII BIEGU SZPĘGAWSKIEGO”.
  6. II miejsce w Międzygminnym Konkursie „Zabawy z językiem angielskim” w kategorii klas I – III.
  7. III miejsce w I etapie Ogólnopolskiego Programu Wychowania Patriotycznego i Społecznego „Moja mała ojczyzna” w grupie szkół podstawowych.
  8. I miejsce w konkursie rejonowym na nazwę schroniska dla zwierząt w Gdańsku, 28.04.2006 r.
  9. II miejsce w rejonowych zawodach „Piątki piłkarskie”, 28.04.2006 r.
  10. I miejsce w XXIV Rejonowym Konkursie Prozy i Poezji Kociewskiej w kategorii proza i poezja śpiewana  klas I-VI
  11. III miejsce w XXIV Rejonowym Konkursie Prozy i Poezji Kociewskiej w kategorii proza i poezja klas IV-VI
  12. II i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Lubichowskie zmagania z matematyką” w kat. klas II.
  13. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Lubichowskie zmagania z matematyką” w kat. klas III.
  14. II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Moja legenda”
  15. I miejsce w IX Biegach Ulicznych im. Jana Kielasa w Skarszewach w kat. I urodzeni w latach 1996-1998
  16. I i III miejsce w Biegach Ulicznych w Szlachcie (dziewczęta klas III – IV)
  17. II i V miejsce w Biegach Ulicznych w Szlachcie (chłopcy klas III – IV).
  18. IV miejsce w Biegach Ulicznych w Szlachcie (chłopcy klas V – VI).
  19. I, II, III, IV, V miejsce w chodzie sportowym w Pikniku Sportowym „Marsz po zdrowie” w Osiecznej
  20. I miejsce w biegu ulicznym w kategorii klas I- II w Pikniku Sportowym „Marsz po zdrowie” w Osiecznej
  21. II miejsce w zawodach rejonowych w czwórboju lekkoatletycznym chłopców.
  22. III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Bibliotecznym „Wiem bo czytałem”.
  23. I miejsce w finale XXIV Rejonowego Konkursu Prozy i Poezji Kociewskiej w kategorii proza i poezja śpiewana  klas I-VI
  24. I i II miejsce w Gminnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej o zasięgu międzyszkolnym w kategorii kl. III
  25. I i II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Prezentacji Multimedialnych „Wielki rodak z Watykanu” poświęconemu Janowi Pawłowi II
  26. I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie w ramach Policyjnego Programu Edukacyjnego „POPO”
  27. I miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w kategorii piosenki angielskiej klas IV – VI szkoły podstawowej
  28. I miejsce w VI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w kategorii piosenki angielskiej klas I – III szkoły podstawowej
  29. IV miejsce w II etapie Ogólnopolskiego Programu Wychowania Patriotycznego i Społecznego „Moja mała ojczyzna” w grupie szkół podstawowych.
  30. III miejsce w konkursie pt: „Mój piękny uśmiech” dla dzieci w ramach realizowanego programu stomatologicznego pod hasłem: „Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość”
  31. V miejsce w konkursie pt: „Mój piękny uśmiech” dla dzieci w ramach realizowanego programu stomatologicznego pod hasłem: „Radosny Uśmiech, Radosna Przyszłość”
  32. II miejsce w VI Mistrzostwach Wybrzeża w Chodzie Sportowym w Rumii 2006 w kategorii klas III - IV
  33. II i III miejsce w IX Biegu Ulicznym Pamięci Ks. Senatora Feliksa Bolta w Barłożnie w kat. chłopców klas III – IV
  34. III miejsce w punktacji drużynowej w I Wojewódzkich Igrzyskach Szkół Podstawowych w zapasach w stylu wolnym dziewcząt i chłopców.
  35. I miejsce w konkursie na gadkę kociewską podczas DNI ZIEMI TCZEWSKIEJ
     

2004/2005

I semestr

  1. III miejsce w Rejonowych Mistrzostwach w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych.

  2. Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt
    i chłopców

     - XX miejsce dziewcząt
- I miejsce chłopców

  1. I miejsce w kategorii chłopców klas V-VI w XIII Biegu Kociewskim

  2. Kwalifikacja ucz. Michała Bartwickiego do Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych

  3. Zorganizowanie spotkania dyrektorów szkół z sąsiednich gmin 9 grudnia 2004 r.

II semestr

  1. II miejsce w I Edycji Konkursu „Kolandy lólków naszych”

  2. Uzyskanie sprawności „LEGO” w II edycji „Szkoły z klasą”

  3. I miejsce drużyny w I Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekologiczno – Prozdrowotnej „Jestem zdrowy i bezpieczny”

  4. II Kiermasz Wielkanocny

  5. Powiatowy Konkurs Ortograficzny  „Kociewskie dyktando”:

     - Imiejsce w kategorii klas I-III
- II miejsce w kategorii klas IV - VI

  1. Nagroda Wójta dla zespołu „Lubichowskie Kociewiaki” za całokształt działalności

  2. Wyróżnienie w międzyszkolnym rejonowym konkursie matematycznym „Lubichowskie zmagania z matematyką” dla uczniów klas II.

  3. III miejsce w XXII Biegu Szpęgawskim w kategorii klas III-IV

  4. XXIV Konkurs Rejonowy „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”:

- I miejsce w kat. poezji i prozy uczn. klas I – III
     - wyróżnienie w kat. poezji i prozy uczn. klas IV – VI
     - wyróżnienie w kat. prozy i poezji śpiewanej uczn. klas IV- VI

  1. II miejsce w III Rejonowym Konkursie „Pierwsza Pomoc  Przedlekarska”

  2. IV miejsce w rejonowym konkursie wiedzy przyrodniczo – ekologicznej

  3. II miejsce w XXII międzyszkolnym konkursie matematycznym klas III w Stargardzie Gd

  4. III miejsce w Powiatowym Finale Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

  5. II miejsce w międzyszkolnym konkursie bibliotecznym „Poznajmy się lepiej”

  6. II miejsce zespołu chłopców i 3. miejsce zespołu chłopców w rejonowych zawodach w 4-boju lekkoatletycznym

  7. XV Regionalny Konkurs Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Najważniejsze wydarzenie mojego życia” – wyróżnienie

  8. III miejsce w VIII Powiatowym Przeglądzie Piosenki Turystycznej „Majówka 2005”

  9. II miejsce w kat. prozy i poezji klas I-III w Wojewódzkim Konkursie „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”

  10. 3. miejsce w województwie  w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO-PLANETA”

  11. Wyróżnienie w III Wojewódzkim Ekologicznym Turnieju Klas w kategorii „Młodzik” (kl. VI)

  12. III i IV miejsce w Otwartych Mistrzostwach Wybrzeża w Chodzie sportowym w kategorii chłopcy kl. III – IV

  13. Podziękowanie od Klubu „Gaja” za raport z obchodów Święta Drzewa uznany za jeden z najlepiej przygotowanych w kraju

  14. II miejsce w II Wojewódzkim Festiwalu Szkolnych Zespołów Kociewskich „Brzad”

  15. II miejsce w kategorii Zespołów Regionalnych w Kociewskim Konkursie „Gadka po naszamu”

  16. Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

  17. I miejsce w V Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w kategorii klas IV-VI: piosenka angielska


2003/2004

I semestr

  1. Bieg Kociewski

  • II miejsce w kategorii klas I – II

  • V miejsce w kategorii klas III – IV

  1. II miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej Halowej Szkół Wiejskich

  2. Uzyskanie tytułu "Szkoła z klasą"

  3. 195 miejsce ucznia w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik Matematyczny 2003"

  4. I, II i III miejsce oraz wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową w kategorii klas I – III

  5. I, II i III miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim „Stół wigilijny w moim domu”

II semestr

  1. Gminny Konkurs Plastyczny „Kociewie zimą”

- w kat. kl. I: 1.miejsce
- w kat. kl. II: 2 i 3 miejsce oraz wyróżnienie
- w kat. kl. III: 1.,2.,3. miejsce

  1. I Kiermasz Wielkanocny – zebranie kwoty 1878 zł

  2. II i III miejsce oraz wyróżnienie w międzyszkolnym rejonowym konkursie matematycznym „Lubichowskie zmagania z matematyką” dla uczniów klas II.

  3. I miejsce w międzyszkolnym rejonowym konkursie matematycznym „Lubichowskie zmagania z matematyką” dla uczniów klas III.

  4. II miejsce w XXI międzyszkolnym konkursie matematycznym klas III w Stargardzie Gd.

  5. XXIII Konkurs Rejonowy „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”:

- II miejsce w kat. poezji i prozy uczn. klas I – III
- II miejsce w kat. poezji i prozy uczn. klas IV – VI
- wyróżnienie w kat. prozy i poezji śpiewanej uczn. klas I - VI

  1. I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Pierwsza Pomoc  Przedlekarska”

  2. III miejsce w III Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w kategorii klas I-III

  3. I miejsce w IV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej w kategorii klas I-III piosenka angielska

  4. II miejsce zespołu dziewcząt i zespołu chłopców w rejonowych zawodach w 4-boju lekkoatletycznym

  5. Certyfikat „Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją” przyznany przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Dysleksji

  6. Wyróżnienie dla uczennicy biorącej udział w XIV Regionalnym Konkursie Dziecięcej Twórczości Plastycznej „Mój zawód – moja przyszłość”

  7. Rejonowy konkurs recytatorski „Współczesna Poezja Naszego Regionu”:

- II miesjce w kategorii klas I-III
-
I miejsce w kategorii klas IV-VI


2002/2003

  1. Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych Konkursu Poezji i Prozy Polskiej.

  2. Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Promocji Zdrowia:
    - I miejsce w kategorii plakatu
    - II miejsce w kategorii nagrań video

    - III miejsce w kategorii fotoreportażu

  3. Wojewódzki Konkurs Matematyczny – jedna z uczennic została finalistką.

  4. Nagroda specjalna Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych za znakomity wynik jednej z uczennic w międzynarodowym konkursie „Kangur matematyczny”

  5. III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Niemieckiej i Angielskiej

  6. Finał konkursu „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską”  
    -
    II miejsce w kategorii klas I – III
    - I i II miejsce w kategorii klas IV – VI

  7. Wyróżnienie w IX Przeglądzie Kociewskich Zespołów Folklorystycznych

  8. Rejonowy konkurs „Współczesna poezja Kociewia”
    - I miejsce w kategorii klas I – III
    - I miejsce w kategorii klas IV – VI


2001/2002

  1. I miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

  2. II miejsce w finale Powiatowego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

  3. IV miejsce w Rejonowym Turnieju Piłki Nożnej 5-cio osobowej drużyny piłkarskiej chłopców.

  4. I miejsce w Międzyszkolnym konkursie „Pierwsza pomoc przedlekarska”.

  5. Finał Rejonowego Konkursu „Recytujemy Prozę i Poezję Kociewską:

  • I miejsce w kategorii klas I – III – poezja śpiewana

  • I miejsce w kategorii klas I – III – proza i poezja

  • I miejsce w kategorii klas IV – VI – poezja śpiewana

  • II miejsce w kategorii klas IV – VI – proza i poezja

  1. II miejsce w regionalnym konkursie plastyczno – fotograficznym „Tak piękne jest Kociewie”

  2. I miejsce w Regionalnym Konkursie Recytatorskim „Współczesna poezja Kociewia”

  3. Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym – policyjna maskotka”

  4. III miejsce w XXV Turnieju Gawędziarzy Ludowych Kaszub i Kociewia